Риби Кабан — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Чарівний, м’який і добрий Риби-Кабан/Свиня славиться своєю гостинністю, але може бути нечесною в грошових питаннях. Такі Кабани часто мають цілительськими здібностями. Свиня в китайській астрології описується як символ надзвичайно проникливий. Поєднання коли чоловік або жінка Свиня Риби це люди щасливі, щедрі і добродушні. Вони дуже люблять і ласкаві, цінують свою сім’ю і друзів.

Риби Свиня нічого не мають проти коли віддають більше, ніж отримують, їм приносить величезне задоволення допомагати іншим людям. Вони люблять шум і суєту сімейного життя і надійну опору яку вона пропонує. Вони хочуть залишатися зі своїми батьками в одному будинку як можна довше. Їм дуже потрібна безпека яку дає їх будинок і поза його межами вони відчувають себе важко. Вони мають потребу у великій кількості любові і ласки, завжди бажають обіймів. Іноді такі люди занадто довірливі і можуть повірити людям яких толком не знають. Їх щедрий і співчутливий характер змушує їх погоджуватися. Вони мають любов до їжі і часто вміють смачно готувати.

Гроші і статус знаходяться не вгорі їх життєвих цілей, але вони роботяги. Вони як правило добре роблять свої справи. Так як вони дуже сильно люблять свій дім, то їм слід вибрати професію на дому. Багато з них прекрасні працівники в листі, або художньому ремеслі. Ці люди люблять вбиратися і не марно намагаються пишатися своєю зовнішністю. Слабкість в особистості цих людей в їх довірливому характер. Часом можуть бути досить лінивими, особливо якщо їм не вистачає мотивації. У таких випадках треба давати підбадьорливі слова і нагадування про їх обов’язки.

Рік кабан і знак зодіаку риби – це поєднання, що дає стабільну психіку і високу емоційність. Це тип людей, які можуть викликати співрозмовника на відвертість, вони чуйні і сердечны, чуйні і м’які. Це загальні «жилетки», у які дуже зручно плакатися. Свині риби завжди вислухають, допоможуть і підтримають. Риби кабани можуть створити навіть потрібний настрій в колективі, діючи м’яко і дипломатично. Вони вміють показати свої найкращі якості, висловити свою прихильність до всіх, і люди намагаються об’єднатися навколо такої особистості.

Риби свиня чоловік – це прекрасний керівник, якого обожнюють підлеглі: він уміє мотивувати своїх співробітників, створити приємну робочу атмосферу, відстоювати їх інтереси перед вищестоящими особами і не допускати конфліктів. Небажання конфліктувати є відмінною рисою особистості риби кабана.

Жінки свині риби також воліють все залагоджувати світом і не влаштовувати довгих і нудних розборок, які неминуче призводять до конфронтації. Вони розуміють людей, причому більше інтуїтивно, ніж з позиції логіки і психології, вміють знайти потрібний тон у розмові, підібрати потрібні слова.

Цілей своїх риби кабани, як правило, досягають, вміють повертати будь-які ситуації у свою користь і знаходити переваги будь-якого положення. Але, на жаль, вони часто схильні до депресій, які, щоправда, намагаються приховувати від оточуючих. Сексуально і чоловіки, і жінки свині риби вельми привабливі, вміють бути ніжними і турботливими. Вони дуже дорожать сім’єю і люблять дітей.


Залишити відгук