Ваги Кабан — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Вплив Ваг надає Кабану витонченості. Це талановита, творча людина, мрійник, якого треба стежити за тим, щоб не витати в хмарах постійно. З усіх Кабанів він самий нерішучий. Навіть зробити замовлення в ресторані для Терезів-Кабана може бути болісною проблемою. Свиня в китайській астрології ймовірно, самий щасливий і щедрий символ. Чоловіки і жінки Свиня-Рак-це люди щасливі й витончені, мають добрі навички комунікації. Ці люди вміють одягатися зі смаком, творчі і розумію красу.

Ваги-Свиня завжди буде одягатися краще всіх і є найбільш помітним людиною серед інших людей. У них є прекрасне увагу до деталей, тому вони природно відчувають коли щось виглядати добре чи погано. Ці люди люблять експериментувати з одягом і завжди раді спробувати нові стилі та кольору. В домашньому декорі вони також мають ентузіазм.

Як правило, вони не зупиняються на особистому одязі і домашньому оточенні, також мають хороший смак у їжі, що робить з них чудових кухарів, які не бояться імпровізувати на кухні. Вони люблять подорожувати і спробувати страви з інших країн. Вони прекрасні господарі і отримують задоволення від приготування їжі для розважальних заходів вдома. Вони завжди раді компанії гостей, але тільки у разі якщо у них буде час на підготовку. Вони не зацікавлені в несподіваних відвідувачів, оскільки цінують своє приватне життя.

Ці люди завжди мають мету в житті. В особистих стосунках вони шукають людину яка буде люблячий і уважний як і вони самі. Вони вірять у рівність у відносинах і будуть щасливі тільки коли будуть отримувати таку ж кількість тепла, що віддають самі. Слід врахувати, що їм потрібно багато любові. Слабкість в особистості цих людей у тому, що у них надмірно розвинена потреба в рівновазі і справедливості. Ці люди не соромляться голосно висловити свою думку, якщо відчувають несправедливість або дисбаланс. Вони вперті і не відмовляються від своїх переконань легко, що призводить до стресу. На щастя ця слабкість проявляється в них не часто.

Поєднання року кабана (свині) і знака зодіаку терези дає чутливу і сентиментальну натуру, для якої вкрай важливо оточення. Свині ваги не виносять криків, суперечок і розбіжностей і намагаються з усіма знайти спільну мову. Тут позначаються дипломатичність ваг і бажання кабана нікого не ображати. Кабан ваги урівноважений і стабільний, але йому властива деяка пасивність – він воліє бути веденим, а не керувати. Його часто приваблює мистецтво, але свої здібності йому вдається розвинути лише в тому випадку, якщо попадеться підходящий учитель.

У чоловіка знаку свиня ваги, безумовно, є амбіції, але на шляху побудови кар’єри йому доводиться нелегко. Всі свої слабкості і недоліки він сприймає як пороки, хоча деякі властивості його натури цілком підпадають під це визначення. Це ж властиво і для прекрасної статі: ваги свиня жінка. Ваги кабани знають про це і намагаються приховати від оточуючих деякі свої прояви, тому при спілкуванні намагаються тримати дистанцію і не розкривати більше, ніж належить. Однак, все це дається з великими труднощами. Відкритий характер ваг свині входить у суперечність з внутрішньою установкою до збереження таємниці.

Ваги кабан так боїться, що хтось дізнається про його таємних схильностях, що навіть у любові зберігає деяку ступінь відчуження, незважаючи на влюбливість. Це робить його привабливим для протилежної статі і створює навколо нього ореол загадковості. Він відданий і зазвичай зберігає вірність партнеру. І жінки, і чоловіки свині ваги здатні надихатися емоціями і сублімувати сексуальну енергію в творчу.


Залишити відгук