Козеріг Кабан — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Це дуже авторитарний і честолюбний Кабан. Він стурбований як матеріальним успіхом, так і враженням, яке справляє на людей. Улюбленим вірний, забезпечує і захищає їх, хоча іноді і трохи пригнічує своєю енергією. Символ Свині в Китайській астрології вважається щедрим, мають привабливий характер. Чоловіки і жінки народжені в поєднанні Свиня-Козеріг це люди один із самих теплих і добрих Козерогів, вони щирі, все що б ні робили, роблять це з добрими намірами. Це чудова суміш!

Козеріг-Свиня це сумлінний працівник, який завжди намагається завершити свою роботу. Вони досить розумні, терплячі, люблять допомагати іншим людям. Їх співчутлива природа робить з них вірних друзів і розуміють партнерів, які будуть надзвичайно надійні. Вони мають добрі серця, обережні і вдумливі, не сперечаються через дрібниці.

Ці люди мають ясну голову, швидко думають, люблять помріяти, мають хорошу фантазію, що створює в них якусь загадку. Вони цікаві, збирають рідкісні і незвичайні речі, люблять подорожувати і дивитися на пам’ятки. Цінують диких тварин і природу в цілому.

Вважається, що сила удачі Свині залежить від сполучення з західним знаком, у цьому випадку смуга удачі у них майже завжди постійна. Вони добрі і вірять у карму, їх переслідує удача в житті. В особистих стосунках вони щедрі своїм часом, терплячі. Якщо вони мають більше, ніж інші, то відчувають себе винними. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони завжди намагаються перестрахуватися, ця обережність може створювати їм чимало проблем. Так часом вони стають нерішучими та коливними.

Поєднання року кабана (свині) і знака зодіаку козеріг дає людей врівноважених, надійних і честолюбних. Вони консервативні, дотримуються традиційних поглядів і уявлень про життя. Свині козероги, незалежно від того, чоловіки це чи жінки, завжди прагнуть зробити кар’єру, наполегливі в досягненні мети, і роблять все неквапливо, але вірно. В результаті нерідко досягають високого становища в суспільстві. Козероги зазвичай свині виглядають спокійними, але якщо відчувають загрозу, стають нестримні і готові битися по-справжньому. Таку людину краще не доводити до стану гніву.

У відношенні близьких і сім’ї кабани козероги дбайливі, ніколи не забудуть про старше покоління або про далеких родичів. Зазвичай вони пишаються своєю сім’єю і присвячують їй багато часу. Уважні також до друзям, партнерам, завжди щиро цікавляться їх близьким оточенням і атмосферою в сім’ях. І жінки, і чоловіки козероги свині мають гарний сексуальний потенціал, але до швидкоплинних зв’язків не схильні, воліючи постійних партнерів.


Залишити відгук