Рак Кабан — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Приголомшливо самодостатній, дисциплінований і проникливий. Але часто відчуває себе в небезпеці і тоді втрачає впевненість у своїх силах. Схильний до частих змін настрою та періодичних депресій. Відповідно до древньої китайської астрології знак Свині вважається дуже емоційним, люди, що народилися під цим знаком набувають грайливі риси цієї істоти. Чоловіки і жінки Рак-Свиня це люди повні веселощів, чутливості і пристрасті, корисні природі. Вони не люблять коли на них не звертають увагу і часто знають багато способів привернути його залучати.

Ці люди більше за інших люблять бути в колі інших людей. Їх не влаштовує тільки їх компанія їм потрібні вся група людей. Вони роблять собі друзів дійсно легко і, як правило, уважні і лояльні у всіх відносинах. Ці люди дуже чутливі і довірливі і якщо ви зрадите їх дружбу або довіру їм надзвичайно важко пробачити вас. Ці люди багато вкладають у відносини, але і багато очікують отримати назад. Вони дуже орієнтовані на сім’ю і багато будуть працювати, що б побудувати їй безпечне майбутнє.

Що б привернути увагу Раку-Свині вам слід бути грайливим. Це кокетливе поведінка залучають цих людей. В особистих стосунках це прекрасні і уважні партнери, гарні батьки, які завжди знайдуть час що б поговорити або пограти. Їх особистість дивно поєднує грайливість і відповідальність.

Ці люди мають чудове почуття гумору яке частенько допомагає їм у житті. Це природні артисти, але вони як і раніше підтримують сильне почуття зрілості та відповідальності. Вони не люблять сидіти склавши руки, у них завжди є реальна мета в житті. Вони прагнуть отримати максимальну віддачу від кожного дня. Зовні вони товариські і добродушні, рідко впадають в депресію. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони дуже швидко реагують емоційно, в цих умовах у них помітні перепади настрою. Вони можуть вимагати від партнерів, щоб вони зрозуміли їх і допомогли.

кабан Свиня знака зодіаку рак своїм характером влаштовує всіх. Рак свиня не схильний до інтриг і сприймає світ у всіх його проявах. Він легко заробляє, але також легко і витрачає. Чоловік свиня рак не любить відмовляти собі в задоволеннях, перевагу іншим видам дозвілля. Легкість натури жінки раку свині тягне її до розкоші, розваг і сексуальним утіхам. Разом з тим, кабани зазвичай раки заповзятливі в справах і часто досягають успіху. Серед таких людей високий відсоток бізнесменів. Самоконтроль у всьому, що не пов’язано з дозвіллям, у них на пристойному рівні.

При цьому раки кабани здатні і на високі почуття, але тільки за серйозної прихильності. Рак свиня – натура дуже тонка і вразлива. Він може бути дуже сентиментальний і ранимий.


Залишити відгук