Овен Кабан — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Поривчастий Овен і безтурботний Кабан/Свиня, поєднуючись, породжують «вічної дитини». Овен-Кабан безневинний і сповнений ентузіазму, його всі люблять. Його покликанням може стати мистецтво або менеджмент. Овни відомі своєю незалежною природою, так чоловіки і жінки Овен-Свиня полоны ентузіазму, оптимістичні, але і трохи більш спокійні ніж типові Овни. Різка прямота значно пом’якшується китайським знаком Свині, це робить їх більш гнучкими і менш вимогливими. Вони ласкаві і сонячним, мають відмінне почуття гумору і добре контролюють свої емоції.

Не дивлячись на те, що ці люди, як правило безтурботні їх не можна назвати безтурботними. Вони знають які речі сприймати всерйоз. Ці люди вміють легко перейти до розумності дуже швидко. Вони дивляться на життя оптимістично. На роботі така людина буде відмінно відчувати себе в ролі управлінця. Вони вміють мотивувати і директор з них виходить м’який і справедливий, але не надмірно. Вони мають прекрасні методи й підходи до завдань, легко розуміють нові способи роботи. У вільний час ці люди воліють спорт, це допомагає їм позбутися від надлишку енергії або стресу. Їм подобається вечеряти поза межами дому в колі родини або друзів. Вони не надто амбіційні, але люблять витрачати гроші дуже екстравагантно, іноді їх звинувачують у шопоголізмі.

Ці приємні люди легко закохуються і можуть вести себе дуже кокетливо. В особистих стосунках вони будуть найбільш уважним і вдячні своїм коханим. Вони дуже люблять рівність тому домашня робота з цими людьми буде поділена навпіл. Невелика слабкість в їх характері в тому, що вони трохи недбалі. Ця риса дуже поверхнева і ви не будете помічати її часто, зазвичай це відбувається, коли вони втомилися або турбуються про щось.

Кабан знака зодіаку овен відрізняється емоційністю, завидною життєвою силою, здоров’ям і деякою прямолінійністю. Така людина може справляти враження сільського увольня. Але це враження оманливе. Просто овен свиня – не з тих, хто бачить власні недоліки, і йому важкувато вести себе інтелігентно в суспільстві.

Сам себе свиня овен вважає ідеалом у всьому і терпіти не може тих, хто його критикує або робить йому зауваження. Але, так чи інакше, такої людини сприймають скоріше доброзичливо. Овна свиню чоловіка цінують за незлобивий вдачу і оптимістичний настрій.

Овни кабани життєрадісні, не зациклюються на невдачах, їм не властиві підступність і скептицизм. Вони тримають з усіма рівну і злегка панибратскую дистанцію, що дає, як не дивно, хороші результати – в колективах під їх керівництвом не буває міжособистісних проблем. Такі люди надійні і не підводять партнерів по бізнесу, так і в сім’ї. Овен свиня жінка має велике і добре серце. Сексуально овен свиня привабливий, хоча і схильний до відомого віроломству. Звертати увагу на деталі навіть в інтимних ситуаціях – не його принцип.


Залишити відгук