Кабан Поєднання Китайської і Зодіакального Гороскопу

Лицарський характер (це верх для Кабана). Галантний, послужлива, педантична до крайності. Ви можете довіритися їй, вона не продасть вас і ніколи не буде намагатися обдурити кого-небудь. Вона наївна, довірлива, беззахисна. Коротше, можна сказати, що Кабан – «капелюх». Однак не вірте її видимої слабкості, вона тільки миролюбна.

У Кабана мало друзів, але вона їх зберігає на все життя і заради них здатна на великі жертви. Дуже уважною, особливо до тих, хто подобається. Жінки цього знаку люблять робити подарунки і організовувати маленькі свята. Це хороша господиня. У Кабана живий характер, але вона ніколи не стане заперечувати вам або дискутувати, якщо вона вас любить. Коротше, вона не розташована до сутяжництва і буде готова на всі поступки, щоб уникнути суперечливих процесів, хоча і буде впевнена у своїй правоті. Будучи імпульсивної і чесною, вона завжди програє в користь того, хто менше педантичний.

Кабан може присвятити себе будь-якій професії, вона завжди проявить себе добросовісним і працьовитим працівником. Завдяки своїй чутливості, може добитися успіхів в деяких видах мистецтва. Але справи її можуть взяти і поганий оборот.

З матеріальної точки зору, вона завжди знайде те, що їй необхідно для прожиткового мінімуму. У неї буде робота і гроші, і для цього не потрібно витрачати великих зусиль. Протягом усього життя буде отримувати допомогу, яка допоможе їй досягти високих фінансових сфер. Народна мудрість говорить, що «їй завжди доставлять їжу з задньою думкою, щоб вона стала жирною і її можна було б з’їсти новорічні свята». Тому їй необхідно бути обережною і не довіряти нікому. Зазвичай нею зловживають.

Те ж відбудеться і в області почуттів. Вона часто буде улюблена, але не рідше і обдурена, розчарована. Жінка-Кабан буде гарною матір’ю. Їй слід зв’язати своє життя з Котом. Це буде для неї самий вірний спосіб уникнути суперечок. Нехай уникає Змію, так як швидко потрапляє від неї в залежність. Вона легко дозволить себе обдурить, буде приймати свої невдачі безтурботно, а недоліки інших – терпимо.

Будучи хорошим гравцем, ніколи не виявляє дух змагання. Вона настільки безстороння, що для впевненості у своїй правоті буде нескінченно задавати собі питання, надходить вона чесно і лояльно в тому чи іншому випадку. Надзвичайно щира, до такої міри, що повністю знищує сумніви, обеззброюючи своїх супротивників. Якщо бреше, то в крайніх випадках і тільки для самозахисту. Хоча вона розумна, у неї немає хитрощі ні на гріш. Часто трапляється, що їй не вистачає вправності. Безпорадна проти лицемірства, вона заплутується у бажанні виправдатися. Вона завжди вірить у те, що їй кажуть, і відчуває потребу давати докази того, що сама стверджує.

Кабан – веселий товариш у суспільстві, часто трохи розпущена. Рідко говорить, але якщо на це вирішується, то висловлює всі разом, і ніщо не може її зупинити.

Перша фаза життя Кабана буде відносно спокійною. Протягом другої можуть виникнути різноманітні проблеми подружнього життя. Але скромна і боязка Кабан ніколи не вдається до сторонньої допомоги. Вона сама буде шукати вихід. Ніхто не здогадується про її переживання. Якщо вона народжена задовго до свят, то уникне неприємностей, але чим ближче дата її народження до дня свята, тим більше у неї шансів бути «з’їденої».

Як і Мавпа, Кабан – інтелектуал. У неї велика жага до знань. Багато читає, але без розбору. У неї вигляд добре обізнаного людини, але насправді це не зовсім так. Якщо перевірити її знання, можна помітити, що вони не такі повні, як здаються. Вона матеріалістка. Їй властива любов до епікурейства, чуттєвість.

Під незворушним виглядом Кабан приховує волю і навіть владність. Якими б не були її честолюбство, намічені завдання та цілі, які вона виконує свій обов’язок з усією силою, на яку здатна. Ця внутрішня сила велика, ніхто не може протистояти їй. Якщо Кабан прийняла якесь рішення, ніхто її не зупинить. Але перш ніж прийняти рішення, вона довго буде зважувати всі «за» і «проти», і може виникнути враження, що вона коливається. Вона це чудово знає, але щоб уникнути ускладнень, їй доводиться так довго роздумувати, що часом шкодить справі.

Є 12 можливих варіантів поєднань для східного знака гороскопа Кабан, по одному для кожного знака західного зодіаку.


Залишити відгук