Діва Бик — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Діва приносить уважному Бику ще більшу старанність, і зазвичай такий перфекціонізм дратує. Діви-Бики завжди все критикують і часто до ексцентричності консервативні. Люди, що народилися під знаком Бика це досить спокійні з помірною обережністю люди. Чоловіки і жінки Бик-Діва це толерантні від природи люди, вони намагаються не бути нав’язливими або вимогливими. Це самообеспеченные люди які рідко втрачають своє холоднокровие.

Діва-Бик має веселий і доброзичливий характер, цим людям подобається допомагати іншим. Вони добрі, турботливі і розумні люди. Може знадобитися багато років життя, що б вони навчилися іноді говорити «ні», не відчуваючи себе винуватим. Їм потрібен партнер, який допоможе цим чоловікам і жінкам встановити баланс між щедрістю і власними потребами.

Друзі для цих людей мають велике значення. Вони щасливі, коли починають довгострокові особисті стосунки. Це не означає, що вони потребують в шлюбі, просто вони вважають за краще бути в парі. Як батьки ці люди мають нескінченну доброту і терпіння. Вони високо цінують сімейне середовище і всіляко захищати своїх партнерів і дітей.

У роботі ці люди тягнуться до професій які будуть стимулювати інтелект і не будуть занадто одноманітні. Їм потрібно різноманітність у житті, на роботі і в особистих відносинах. У вільний час вони віддають перевагу такий спорт як: ходьба, плавання і їзда на велосипеді. Їм подобається велика кількість повітря і вправи. Їх пристрасть до природи робить з них садівників або любителів прогулянки по мальовничих місцях. Слабкість в особистості цих людей в тому, що часом вони можуть бути диктаторами і надто самовпевненими. Вони можуть проявляти крайню впертість і неввічливість.

Бик діва вкрай консервативний і стабільний, він противник будь-яких змін, якої б сторони вони не стосувалися. На думці у нього тільки дої і працює на його благо, не покладаючи рук. Чоловік діва бик охороняє свою територію з цією пристрастю, не дозволяючи нікому з чужинців наблизитися до своїх близьких і хоч чим-то їх образити. Жінки діви бики завжди пунктуальні, зібрані і дисципліновані.

Зазвичай буйвол діва ще в юності визначається зі сферами своїх інтересів і постійно вдосконалюється в них. Він ніколи не розпорошується і не відволікається, всі обирає раз і назавжди. Ця людина не дуже товариський, але і до одинаків його не віднести. Він великий педант і акуратист. Бик діва щедро обдарований природного сексуальністю, але часто бореться з цією якістю, вважаючи, що вона відволікає від справ. Він володіє величезним почуттям відповідальності – для нього не зробити до терміну доручену роботу просто немислимо.


Залишити відгук