Телець Бик — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Вплив Тельця з’єднується з впливом Бика і посилює риси останнього, причому як хороші, так і погані. Такі люди дуже стійкі, надійні, приземлені, проте досить ніжні. Тельцям-Бикам необхідно вчитися бути більш гнучкими. У китайській астрології Бик вважається міцним і надійним знаком, так чоловіки і жінки в поєднанні Бик-Телець відрізняються ще більшою волею та витривалістю. Це поєднання добре вирівняне емоційно.

Особистість таких людей приємна, добра і уважна, з позитивним світоглядом. Вони можуть бути трохи вперті у своїх поглядах, але вони не застосовують силові методи. Бик-Телець спокійний і зібраний, може легко розуміти і співчувати іншим людям. Не дивлячись на те, що вони хочуть йти власним шляхом, ці люди не люблять йти почуттів інших людей. Вони амбітні і люблять гроші, але рідко будуть безжальні в їх отриманні. Вони будуть наполегливо працювати що б досягти своїх цілей, але постарайтеся не давати йому домінувати в інших сферах життя.

Люди в цьому поєднанні цінують своїх друзів і показують свою вдячність їм у вигляді надзвичайної лояльності. Коли ви подружитеся з ними, то ви придбаєте довічного компаньйона. Ці люди можуть працювати в будь-якому місці, але особливо їм подобається там, де є можливість вирости до рівня управлінця. Вони швидко адаптуються до змін і зростання відповідальності. Такі характеристики ідеально підходять не тільки для роботи, але і для сімейного життя.

Для близьких відносин вони оберуть ту людину яка зможе зачарувати їх. Вони будуть шукати того, хто зможе побачити їх люблячу сутність. Вони люблять людей які можуть змусити їх сміятися, які можуть допомогти розслабитися. Ці люди володіють величезним розумінням і будуть дуже ласкавим і чутливим з партнером. Одна з їхніх амбіцій в тому, що б зробити близьку людину щасливою, тому вони роблять великий внесок у нього. Слабкість особистості такої людини в їх упрямости і негнучкості. Їх подвійна сила волі іноді може заважати бачити всі сторони аргументів. Вони можуть проявляти зайву наполегливу наполегливість.

Бик знака зодіаку телець не такий прямолінійний, як інші представники цього року. За повільним виглядом ховається ніжна і задумлива натури буйвола тільця. Він дуже емоційний і сексуальний. Свою силу і наполегливість телець бик проявляє саме в близьких відносинах. Він завжди домагається своїх цілей з неймовірною завзятістю і наполегливістю. Чоловік бик-телець надзвичайно ревнивий, причому в будь-якому віці. Жінка бик-телець також не відрізняється особливою довірою своєму партнеру, що нерідко стає основною проблемою особистого життя цього знака.

Телець бик не любить розмитих формулювань і неясностей – він завжди вимагає конкретики у словах і діях. Ця людина дуже дисциплінований і вимогливий не тільки до інших, але і до себе. Він надмірно авторитарний і суворий, що не найкращим чином позначається на його життя. Телець бик, на жаль, часто залишається не зрозумілим навколишніми і майже не має друзів.


Залишити відгук