День Народження 15 Червня: Знак Зодіаку — Близнюки

Народжені 15 червня є прямою ілюстрацією приказки «Залізний кулак в оксамитовій рукавичці». Не схильний до суперечок і розбіжностей, ви домагаєтеся свого, використовуючи чарівність і харизму. Навіть коли ви вирішуєте грати жорстко, інші можуть і не помітити, що боротьба вже почалася. Ви дуже практичні, але досить гнучкі, щоб вчасно пристосуватися до людей і обставин. Пошук гармонії і досконалості ви розглядаєте всі сторони проблеми, але часом вам складно прийти до якогось рішення, і паралізуючий ефект нерішучості може вплинути на те, що ви упустите деякі відкриваються перед вами можливості.

Народжені 15 червня визнають необхідність підтримки хорошої фізичної форми — неодмінної умови сексуальної привабливості, однак вплив Венери може проявитися в тому, що ці люди, як правило, занадто захоплені пошуком життєвих задоволень, схильні до ліні, самозамилування. У кінцевому підсумку ці вади призводять до проблеми зайвої ваги, навіть ожиріння. Народженим 15 червня слід регулярно займатися фізичними вправами, включають ходьбу, біг, аеробіка. Більшості з тих, хто народився 15 червня, потрібно ретельно контролювати свою дієту і не відмовлятися від здорової їжі, яка їм пропонується. На щастя, у народжених 15 червня, як, втім, і у всіх Близнюків, проблеми зі здоров’ям і станом нервової системи зустрічаються рідко.

Народжені 15 червня покладаються на свій шарм, який, як вони вважають, допоможе їм здійснити задумане і домогтися бажаного. Таким чином, їх основні таланти проявляються відкрито і обов’язково із залученням уваги інших людей. У самому справі, чарівності народжених 15 червня можна позаздрити. Вони примудряються схилити оточуючих до своєї точки зору і отримати з цього вигоду. Все, що потрібно більшості з них, — це відчути визнання товариства; однак є й такі, хто користується своїм природним даром звабника з підступним розрахунком або злим умислом. Для таких людей особливо важливий матеріальний питання. Для народжених в цей день привабливість в самому широкому сенсі цього слова має дуже велике значення. Якщо природа не нагородила їх хорошими зовнішніми даними, вони з успіхом використовують для зваблювання свої інтелектуальні здібності. Якщо і це не спрацьовує, в хід йдуть хитрість, красномовство або тонке розуміння людської психології.

Знак Зодіаку 15 Червня — Близнюки

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку належить до знаків Повітряної стихії, які сильні швидкістю, хорошою здатністю навчатися, логічним мисленням, дотепністю.

Планета Управитель: Меркурій. Дарує Близнюкам почуття краси, а також уміння поводитися з грошима. Ця планета — головний покровитель для журналістів, комівояжерів, бігунів і навіть шахраїв. Планета у вигнанні – Юпітер. Відповідає за нездатність відокремлювати головне від другорядного і відсутність власних поглядів.

В цей день народжуються оманливе м’які Близнюки з твердим і навіть жорстким стрижнем всередині. Їх жорсткість і іноді навіть жорстокість не завжди вчасно можуть помітити оточуючі, що робить народжених 15 червня дуже небезпечними суперниками, яких недооцінюють. Вони привабливі і зазвичай не люблять сперечатися, досягаючи своїх цілей м’яким і непомітним переконанням і впливом. Пряма агресія – це не їх стиль. Як і належить Близнюкам, ці люди дуже гнучкі і відмінно пристосовуються до різних обставин і колективам. Вони іноді бувають кілька нерішучі, вибір інший раз викликає у них труднощі, але до досконалості вони прагнуть всією душею, допитливі, уважні і вдумливі, хоча не завжди рішучі. З цієї причини можуть упустити удачу, вчасно не зважившись діяти.

Народжені 15 червня зазвичай прагнуть не тільки домогтися визнання з боку протилежної статі, але і забезпечити повну залежність свого партнера від себе. Загалом, можливі будь-які маніпуляції, але небезпечною грою, як правило, насолоджуються не тільки ті, хто розставляє мережі, але і ті, хто попадається в них. Народжені 15 червня — справжні знавці людських душ, вони приймають мрії і фантазії інших, їхні бажання і потреби. Що особливо важливо — так це те, що вони можуть використати ці знання на благо справи. Так, скажімо, будучи працівниками комерційної компанії, вони здатні залучити публіку до продукції або послуги; а в рекламі та сфері громадських зв’язків вони почуваються, як риби у воді. Справді, будь-яка професія, що припускає мету «закинути гачок і виловити рибку», цілком сумісна з талантами природних спокусників.

Народжені 15 червня прекрасно справляються з роллю наставників молоді, оскільки мотивація підростаючого покоління ним добре зрозуміла. З них виходять непогані батьки, однак вони мають погану звичку надмірно балувати своїх дітей або ж маніпулювати ними, будучи в рівній мірі безжальними і всепрощающими. Якщо клуб або організація шукають людину, здатного привернути увагу і капітали до цієї структури, якщо бізнес залежить від кількості покупців у магазині, народжені 15 червня виявляться саме такими незамінними працівниками, які зможуть зацікавити і клієнтів, і спонсорів.

Вони володіють вродженим інстинктивним розумінням того, наскільки далеко можна зайти, переслідуючи ту чи іншу мету, і в який момент бажано відступити. З роками це розуміння лише посилюється. Дуже рідко народжених 15 червня можна звинуватити в тому, що вони переслідують аморальні цілі, оскільки для них у кінцевому рахунку важлива не сама мета, а шлях до неї. Найчастіше їх чарівність викликає захоплення оточуючих. Однак їх справжня сутність може назавжди залишитися таємницею і не тільки для інших, але і для них самих. Найбільш освічені особистості тих, хто народився 15 червня, втім, не замикаються у ролі звабників, але залишаються відкритими для вищих форм свідомості і думки.

Чоловік Близнюки — народився 15 Червня

Чоловіки, які відзначають день народження 15 червня — відрізняються наступними властивостями: такий кавалер — веселий, цікавий, моторний, твердістю. Щоб підкорити такого чоловіка, потрібно відмовитися від побитих фраз, показати свій інтелект і нестандартне мислення. Чоловіки-Близнюки цінують в жінках, перш за все мізки і почуття гумору.

Жінка Близнюки — народилася 15 Червня

Жінки, які відзначають день народження 15 червня, володіють наступними рисами: така дама — щира, повна молодості, різнобічна. Ігри – улюблене заняття Близнюків. Вони обожнюють експерименти і ризикують без розуму закохатися в того, хто зможе серйозно здивувати і завоювати – але не нахрапом і примітивними залицяннями, а витонченими і нестандартними ходами.

День Народження 15 Червня

Люди, що з’явилися на світ 15 червня, відносяться до Близнюкам за знаком зодіаку. Відрізняються чарівністю і здатністю закохувати в себе з першого погляду. Віддаючи звіт в своїй привабливості, вони сповна користуються нею для досягнення бажаних цілей. Народився 15 червня знак зодіаку Близнюки, досить легко добитися уваги друзів і сім’ї та отримати від них всю необхідну допомогу у вирішенні своїх питань. Вони вміло маніпулюють почуттями близьких людей і тим, у свою чергу, важко встояти перед подібним впливом. Особистості, що народилися в цей день, звикли досягати суспільного визнання всіма шляхами. Наділені природним талантом, головним завданням для себе ставлять пошук як можна більшого числа прихильників.

Матеріальний питання дуже важливе для народжених 15 червня знак зодіаку Близнюки. Часом вони користуються хорошим ставленням друзів і колег в корисливих цілях збільшення фінансового стану. Це може виражатися в отримання різного роду допомоги або використання зв’язків. Якщо природа не нагородила, народжених 15 червня знак зодіаку Близнюки, привабливими зовнішніми даними, вони намагаються завоювати авторитет у суспільстві, використовуючи свої розумові здібності. Але і в цьому випадку свої знання вони пустять на управління оточуючими людьми. Вся суть їх поведінки криється в полегшенні власного життя, шляхом використання чужого людського ресурсу. Ті, хто рано чи пізно усвідомлює подібну залежність, воліють позбутися від такого зв’язку. Але Близнюків, які народилися в цей день, такий поворот подій анітрохи не лякає. В їх оточенні знайдеться достатня кількість шанувальників.

Серед числа народжених 15 червня знак зодіаку Близнюки, більшість розбирається у всіх тонкощах людської психології. І навіть якщо вони не вибирають її як основний профіль свого життя, то знання в цій галузі використовуються для побудови зручних взаємин з оточенням. Їм легко вдається розвиток кар’єри в рекламному бізнесі та маркетингу. Вони дуже тонко відчувають бажання і настрою публіки, і вміло маніпулюють свідомістю людей. При цьому, Близнюки, народжені 15 червня, добре відчувають межі, за які краще не переступати. Це завжди допомагає їм у досягненні поставлених цілей.

В любові, народився 15 червня знак зодіаку Близнюки, везе як нікому іншому. Завдяки своїй чарівності, вони завжди оточені масою шанувальників. Все що їм залишається – це зробити правильний вибір. Результатом такого вибору, як правило, стає міцна сім’я і чимала кількість дітей. До дітей вони ставляться з особливим трепетом, часто ставлячи їх на перше місце у своєму житті. Жінки, що народилися 15 червня, найчастіше жертвують успішною кар’єрою заради виховання дітей.

Поради для Близнюків, які народилися 15 червня: Постарайтеся якомога менше спиратися у всіх питаннях на допомогу свого оточення. Чітко сформулюйте цілі самостійного розвитку і визначитеся з пріоритетним напрямком. Не бійтеся залишатися на самоті на короткий період часу, це просто необхідно для відновлення життєвих сил.

Любов і Сумісність

Хоча ви прагнете знайти постійного партнера, ваша волелюбна натура воліє флірт міцним зв’язкам. Ви можете пережити кілька бурхливих романів, перш ніж знайдете свою половину.

Емоційні і гармонійні спілки складуться у Близнюків з Овнами та Водоліями – перший подарує йому пристрасть, не дасть занудьгувати і зарядить енергією, другий поділяє прагнення до свободи, легкості і пригод. Здадуться в полон чарівності Близнюків більш спокійні і уточенные Ваги – їх інтелект, а також незвичайна рафінована натура і вміння підлаштовуватися дозволять вибудувати довгострокові відносини. Прекрасні стосунки складуться з представниками свого знака.

Цікавий, але нерівний союз чекає Близнюків і Львів, але тут є ризик накопичити втома від надмірного пафосу і викликає нескромності більш примітивного Лева. Козероги, Діви, Тельці занадто пасивні і передбачувані для непостійних Близнюків – ці союзи приречені на провал. Холоднокровні і слабкі Раки і зовсім доводять Близнюків до сказу – в цьому союзі немає ніяких точок дотику.

Робота і Кар’єра

Привабливість і вміння переконувати – ось ключі до кар’єри народжених 15 червня людей. Вони зазвичай чудові оратори. Якщо природа наділила їх привабливою або цікавою зовнішністю, їм підійде робота на подіумі, в кіно, в театрі. Якщо зовнішністю вони похвалитися не можуть, то ці люди будуть намагатися зачарувати всіх за допомогою розуму. У такому випадку вони можуть спробувати себе в науці. Найчастіше їх харизма прямо-таки не знає кордонів. Рідко вони зловживають цим даром, але серед них трапляються іноді і любителі наживи, для яких їх вроджене чарівність – лише спосіб обібрати кого-то, виманити гроші. Частіше за все цим людям вистачає просто слави й уваги.

Матеріальний достаток для них завжди має значення. Вони хитрі, розумні, відмінно розуміють людей, можуть стати чудовими психологами. Інший раз вони грають з оточуючими, їм подобається відчувати себе коханими і оточеними шанувальниками – дуже близнюкова риса характеру. У парі вони воліють бути лідерами, від слова і думки яких залежить все. Значний успіх чекає їх у сфері реклами, так як вони вміють управляти емоціями натовпу і чітко розуміють, на що потрібно звертати увагу і як залучити клієнтуру. Зв’язки з громадськістю – це теж їх коник. Талант залучати і захоплювати вони демонструють у будь-якій професії.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 15 червня хочуть виглядати молодо і привабливо, але іноді не здатні встояти перед спокусою надмірностями, тому, як результат, не так вже рідко вони страждають від зайвої ваги. Гедонізм, тобто любов до задоволень, лише посилює проблему. Їм потрібно пам’ятати про здоровий спосіб життя та здорове харчування, менше лінуватися, займатися бігом і аеробікою, фітнесом. Народився 15 червня потрібно звикнути ретельно стежити за своїм харчуванням. В іншому це дуже здорові люди.

Доля і Удача

Народжені в цей день наділені різноманітними талантами і здібностями. Це переможці. Вони не люблять, не вміють програвати, тому що заздалегідь прораховують всі свої кроки і, перш ніж що-небудь зробити, ретельно аналізують всі аспекти ситуації. У них чудово розвинена інтуїція. Маючи здатність передчувати події, вони безпомилково вибирають правильний напрямок дій. Мають схильність до містицизму. Їм заважає часом те, що вони непрактичні, велелюбні.

Поради Близнюкам, Народженим 15 Червня

У народжених 15 червня спостерігаються деякі складнощі у взаєминах з власними дітьми. З одного боку, з них часто виходять непогані вихователі і педагоги, але з іншого – вони можуть вдаритися в крайнощі: або занадто розбалувати дитини, або проявляти занадто багато жорсткості і вимогливості.

Незважаючи на популярність і харизму, часто своє справжнє «я» народжені 15 червня не знають навіть самі. Їм потрібно звернути увагу не тільки на зовнішнє, не тільки на залучення клієнтів, спонсорів, шанувальників, друзів, але і на таємні сторони своєї душі, яким варто приділяти не менше часу. Іншими словами, народженим 15 червня потрібно пам’ятати про користь і значення самопізнання.


Залишити відгук