Скорпіон Бик — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Рішучість Бика, поєднана з глибиною Скорпіона, створює складний характер, однак така людина дуже емоційний і в душі чутливий. Скорпіони-Бики стають небезпечними, коли зляться на кого-небудь, і часом можуть бути впертими та жорстокими. Скорпіон-Бик ніколи нікому не поступається і не йде на компроміси.

Бик в китайській астрології це символ надійності і міцності, який дає людям велику мотивацію до важкої роботи. Чоловіки і жінки Скорпіон-Бик це люди, які, здається, ніколи не втомлюються. Вони мають підвищену енергію і ентузіазм, вміють надихати, але також можуть бути нудними.

Бик-Скорпіон стають щасливі коли вони щось роблять, а не тільки говорять про роботу. Ці люди не дуже говіркі, але вони користуються успіхом в компанії інших людей, особливо на роботі. Можливо вони не дуже товариські, але вони дуже надійні, уважні і менш кокетливі ніж інші Скорпіони. Більшу частину часу вони зібрані і спокійні, мають теплу, добру і співчутливу особистість.

Ці люди воліють роботу, де вони відчувають себе корисними для суспільства, коли їх робота має сенс. Їх висока мотивація і невпинна природа допомагає їм брати на себе обов’язки які інші вважатимуть надто вимогливими. Вони рідко турбують інших людей зі своїми проблемами вважаючи за краще вирішувати все самі.

Ці люди люблять подорожувати і завжди бажають навчитися водити машину як тільки дозволить вік. Вони люблять свободу відритої дороги, відвідувати нові та цікаві місця. У них є безліч інтересів. В особистих стосунках ці люди є досить гнучкими і завжди будуть розуміти потреби своєї другої половинки. В дружніх відносинах вони вибирають для себе вузьке коло компаньйонів, яких вони можуть повністю довіряти. Хвастощі одна з головних слабкостей в особистості цих людей. Вони схильні до упрямствую і бахвальству, особливо коли підтвердили свою правоту.

Бика скорпіона не можна недооцінювати. Це хижак, інстинкти якого завжди напоготові, а енергетичний потенціал дуже високий. Скорпіон бик чоловік відрізняється швидкістю і різкістю, м’яка розслабленість не для нього. Жінка бик скорпіон більш урівноважена, але теж енергійна і дуже наполеглива. Скорпіон бик володіє неймовірною упертістю, рухаючись до своїх цілей з феноменальним фанатизмом. Це справжній лідер і невтомний боєць. Він не зупиняється ні перед чим – його неможливо налякати.

Будь-яке посягання на свою сторону буйвол скорпіон розцінює як оголошення війни і приймається діяти в рамках військових законів. Ця людина не знає золотої середини – він або відданий друг, або заклятий ворог. Скорпіон бик володіє підвищеною сексуальністю, але при цьому дуже розбірливий у зв’язках і відносинах. Він рідко заводить сім’ю, але, якщо створить її, то зробить все, щоб вона процвітала і була щаслива.


Залишити відгук