Стрілець Бик — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Вплив знаку Стрільця врівноважує енергію Бика. Такі Бики найбільш відкриті іншим людям. Всім типам Биків властиво рефлексувати, але Стрільці-Бики доходять в цьому занятті до воістину філософських глибин. Бик в китайській астрології вважається особистістю гнучкою і надійною, яка глибоко і методично мислить. Поєднання коли чоловіки або жінки Стрілець-Бик дає доброзичливих людей, чесних і уважних. Вони дійсно люблять спілкуватися та обговорювати багато питань.

Бик-Стрілець це тип людини який завжди прагне знайти в людях хороше. Їх не так легко обдурити, вони завжди намагаються бути неупередженими в оцінці інших людей. У них чудово розвинені інстинкти, тому вони добре оцінюють ситуацію. Це досить оптимістичні люди. Вони роботяги, і люблять складну і продуктивну роботу, проте їм не подобаються місця, де необхідно робити одне і теж.

Це нескладні у розумінні люди, вони не схильні сперечатися і бути надто вимогливими. Їм важко ділиться своїми тривогами, схильні тримати все в собі. З-за цього в них накопичуються таємні занепокоєння, що може вилитися в непотрібний момент. Ці чоловіки і жінки люблять безпеку і знайому обстановку. Однак вони завжди готові спробувати нове і вислухати різні ідеї та погляди.

Сім’я дуже важлива для них і вони намагаються поставити її в основу. Ці люди не потребують великих компаніях і підтримують дружні стосунки лише з кількома близькими друзями. Це не дуже товариські люди і воліють знайомих яких чудово знають. В особистих стосунках вони добрі, люблячі, щедрі і на подив грайливі. Зі своїми партнерами вони можуть розслабитися для того що б відкритися. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони трохи відверті. Іноді їх сором’язлива і спокійна природа обурюється і вони можуть почати мстити. У рідкісних випадку вони можуть стати прямолінійними і вкрай неповажними.

Бик стрілець не любить конфліктів і завжди шукає компроміс. Потужна енергетика буйвола стримується знаком зодіаку стрілець і робить його не дуже активним. Протистояти зовнішнім напастям йому важкувато, але це не виводить його з себе. Стрілець бик практично не наживає собі ворогів, вважаючи за краще залагоджувати будь-які справи світом.

Стрільці бики і чоловіки, і жінки володіють чудовою інтуїцією, яка дозволяє їм досягати успіху в бізнесі і вести свою справу, не відступаючи від букви закону. Зазвичай вони виглядають привабливо і майже ведуть себе спокійно, що робить їх популярними керівниками. З буйволом стрільцем легко знайти спільну мову і стати друзями. Це надійний партнер і прекрасний сім’янин.


Залишити відгук