Риби Бик — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Поєднання непостійних Риб і консервативного у своїх звичках Бика створює досить грайливу вдачу. Таких людей буває важко зрозуміти, але, як правило, вони добрі і м’які. Риби-Бики обов’язково повинні спробувати себе в мистецтві. У китайській астрології Бик вважається символом стійкості і терпимості. Чоловіки і жінки народжені в поєднанні Бик-Риби це люди досить емоційні але при цьому можуть бути досить сором’язливими. Це люди дуже чутливі, стримані і мають тихій сором’язливістю.

Риби-Бик це доброзичливі люди, але з-за їх скромності їм потрібен час, що б завести нових друзів. Вони воліють спілкування тільки з близькими друзями. Вони трохи робки у своїй манері поведінки. Ці люди мають правильний погляд на світ, дивляться на нього без будь-яких рожевих окулярів. Вони знаходять в людях краще, а не шукають тільки недоліки. Саме ці Риби одні з самих уважних і жалісливих партнерів.

Ці чоловіки і жінки щирі і терплячі у відносинах з тими, кого вони знають і люблять. Що б вибрати партнера на все життя їм потрібен час, вони шукають того, з ким їм буде абсолютно комфортно, кому вони зможуть повністю довіряти. Вони романтичні та пристрасні.

Ці люди вміють прекрасно працювати руками, тому їм потрібно відповідні робочі місця. Вони не бояться важкої роботи і не дуже стурбовані фінансовою вигодою, але в цілому заробляють достатньо для комфортного життя. У будинку вони люблять речі які допоможуть їм розслабитися. Свій будинок вони вважають вкрай важливим місцем, де вони можуть розслабитися і відчути себе захищеним. Слабкість в особистості цих людей в їх соромливого характер. Це може перешкодити їм користуватися усіма пропозиціями життя. При правильному настрої цих людей, вони зможуть стати трохи більш впевненими.

Зовні солідний, впевнений і спокійний бик риби всередині дуже ніжний і вразливий. Він гостро переживає образи і нерозуміння, може згадувати про них роками і шукати спосіб покарати кривдника. Саме тому злити рибу буйвола не варто, треба проявляти до нього максимальну повагу. У спілкуванні з биками рибами, чоловіками чи жінками – не важливо, має сенс дотримуватися принципів чесності та порядності. Вони самі завжди щирі і лише у виняткових випадках вдаються до обману – коли розуміють, що їм говорять неправду.

Буйвол риби – надійний партнер, який ніколи не стане діяти нелогічно або нишком. Він схильний до дипломатичного вирішення конфліктів, вміє залагоджувати всілякі суперечки. Риба бик здатний стримувати себе у всьому, включаючи любовні пориви, але ніколи не прощає зрад, тому що його почуття глибокі. Проте, цей спокій іноді супроводжується зривами і перепадами настрою, які він, втім, намагається приховувати від оточуючих.


Залишити відгук