Ваги Бик — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Привабливий і привабливий, Ваги-Бик швидко знаходить своє місце в суспільстві в будь-яких ситуаціях. Такі люди чуттєві і люблять себе догоджати. Вони не заперечують проти того, щоб поговорити про себе; зокрема, вони відчувають потребу бути понятими. У китайській астрології Бик вважається символом сильної волі, рішучості і витривалості. Чоловіки і жінки Терези-Бик це люди м’які, терплячі, вони красиві своєю справедливістю і балансом емоцій.

Бик-Ваги це зазвичай привітні люди і добре розуміють почуття інших людей, вміють ладнати з більшістю. Їх надійність робить з них прекрасних друзів. Вони дуже лояльні до друзів і завжди готові стати на їх захист, особливо якщо їх критикують. Ці люди люблять постояти за інших, але не так сильно протестують за своє ім’я.

Ці Ваги ймовірно самі спокійні і доброзичливі люди. У робочій ситуації вони завжди поділять навантаження рівномірно, готові допомогти кожному на робочому місці. Їх дипломатія і холоднокровие ідеально підходить для професій, де необхідно вміти зав’язувати дружбу. Вони мають величезну кількість друзів, набагато більше, ніж вони потребують, іноді всі ці друзі можуть відволікати їх від особистого життя. Їм не рідко доводиться перебудовувати своє життя, що б проявляти більшу зговірливість і створювати довгострокове партнерство.

В особистих відносини вони не дуже легко беруть зобов’язання, але якщо вже прийняли такі ставляться до них дуже серйозно. Як правило, вони ухиляються від обов’язків у молодості, намагаються уникнути зобов’язань будь-якого роду. Однак, коли вони знаходять свою любов то стають прекрасними партнерами. В особистих стосунках ці люди люблять вірити в якусь долю. Їм найлегше почати відносини з людьми яких вони знаю давно. Слабкість в особистості цих людей в тому, що їх природної люб’язністю можуть скористатися, їм важко сказати немає. Ця слабкість з-за якої вони не можуть постояти за себе трохи ускладнює їм життя. Їм слід навчитися давати негативні відповіді частіше.

Рік бика чудово поєднується зі знаком зодіаку терези. Якості особистості бика і ваг добре доповнюють один одного, утворюючи цілісну і гармонійну особистість. Зібраність і методичність буйвола робить ваги менш розкиданими і сомневающимися, а м’якість і гнучкість ваг заспокоює гнів бика. Це спокійний людина, не схильна нападати, вважає за краще вирішувати всі питання світом.

Бик ваги, особливо якщо це чоловік, дуже сильний у вирішенні складних проблем бізнесу, так як добре орієнтується в тенденціях ринку та економіки в цілому. До його думки варто прислухатися, а при можливості і звертатися за порадою. Такі люди часто вибирають роботу, пов’язану з різними роду консультаціями, тренінгами, навчанням. Жінки знака бик ваги також прагнуть до інтелектуальної діяльності і не люблять напруженого, важкої, фізичної праці.

Натура буйвола ваги постійно вимагає різного роду захоплень і розваг, але завжди воліє один і той же типаж, вірність якого зберігає все життя.


Залишити відгук