Лев Бик — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Лев дає Бикам можливість вийти за межі традиційного образу Бика. Такі люди більш безтурботні і веселі, ніж інші Бики. Однак, якщо їм «наступити на мозоль», вони можуть стати і агресивними. У більшості ж випадків, втім, Леви-Бики – люди приємні і володіють чудовим почуттям стилю.

Чоловіки і жінки Лев-Бик це поєднання двох дуже сильних тварин, які є досить впертими. Зазвичай це люди веселі, але вперті й горді. Зовні здається, що вони живуть без якихось великих проблем. Вони особливо терпимі до інших людей, але і категорично рішучі. Лев-Бик підходить до життя з великим ентузіазмом і може мати довірливий характер. Зазвичай вони довіряють людям прислухаючись до своїх інстинктів, а не будь-якій логіці і суджень. Їх довірчий характер може привести їх до не зовсім добрим друзям. Лев-Бик буде намагатися оточити себе людьми, які розумніші, ніж вони самі. Вони люблять вивчати все нове і насолоджуватися компанією товаришів, які володіють знаннями здатними розважити їх.

У відносинах такі люди уважні і надійні. Вони бажають бачити в своєму партнері такого ж вдумливого і відкритого до своїх почуттів людини, з позитивним поглядом на життя. Ці люди спокійні, адаптируемы і зазвичай вільно і відкрито обговорюють свої емоції. Вони мають високі моральні стандарти, високо поважають індивідуальність і бажають що б інші надходили також. Вони уважні і не занадто вимогливі, що робить їх них прекрасних батьків.

Якщо така людина приймає рішення він вперто дотримується його. Дуже важко змінити їх вирішення, вони горді і рідко просять ради воліючи обдумувати свій вибір самостійно і в свій час. Скромні, спокійні і терплячі ці люди придатні для будь-якого виду професійної діяльності. Вони легко уживаються з більшістю інших людей і легко адаптуються до нових умов. Як колеги, в цілому вони підтримують, надійні товариші які заслуговують довіри. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони не бажають йти на компроміси, особливо якщо це зачіпає їх інтереси.

Лев бик – це майже завжди люди високого соціального положення, які користуються великою повагою у суспільстві. Левова царственість робить буйвола справжнім правителем, який вміє віддавати розпорядження і вершити долі. Лев бик, особливо якщо це чоловік, любить замахуватися на щось масштабне і глобальне, дрібниці життя його не цікавлять. Він уміє обходитися малим, якщо того вимагає поставлена мета і склалися обставини.

Буйвол, лев – це справжній трудоголік, він може працювати цілодобово, незважаючи на не найкомфортніші умови. Приборкати такого бика практично неможливо, він сам керує собою і не потребує будь-яких радах, нравоучениях або підказках. Жінка лев бик трохи більш м’яка, але така ж самовпевнена, послідовна і цілеспрямована. Цих людей відрізняє висока енергетика і великий сексуальний потенціал. Нерідко лев бик має близькі стосунки з кількома партнерами і робить це так, що його уваги і турботи вистачає всім, хто цього потребує.


Залишити відгук