Близнюки Бик — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Такі Бики менш серйозні, ніж інші. Вони жваво ведуть розмову, швидко реагують, однак можуть бути занадто впевнені у своїй правоті. Але, незважаючи на це, Близнюки-Бик – дуже приємна компанія. Гострий розум знаку Близнюки поєднується з великою винахідливістю Бика. Ці чоловіки і жінки відомі своєю здатністю придумувати найбільші ідеї. Винахідливість і товариськість цих людей робить їх цікавими і чарівними людьми.

Близнюки-Бик вміють дуже швидко пристосовуватися до нових людей і ситуацій. В цих людях є сильна воля робити все по своєму, але вони завжди відкриті для нових концепцій і взагалі це дуже розуміючі люди. Незважаючи на те, що ці люди постійно чимось зайняті, вони завжди знайдуть час для розмови. Вони розуміють і цінують важливість комунікації для досягнення емоційного благополуччя. Вони мають величезну кількість терпіння і ненавидять плітки будь-якого роду.

Крім їх геніального розуму і адаптованості вони мають спокійний і чуйний характер. Їх шанобливе відносинах до інших людей допомагає їм в особистих відносинах. Вони легко висловлюють свої думки, і вміють слухати. Ці люди воліють мати кілька друзів ніж багато знайомих, вони знають, що таке дружба.

В особистих стосунках з-за їх активного уяви у них можуть починатися випадкові сплески невпевненості, що призводить до ревнощів. Широкий спектр їх навичок підходить практично для будь-якої професії. Слабкість в особистості цих людей в тому, що коли вони відчувають себе недооціненими або коли їм брешуть, то схильні ставати похмурими, впертими або сварливими. На щастя вони не схильні довго дутися.

Товариськість, жвавість і веселу вдачу знака зодіаку близнюки вносять корективи в натуру бика – це нетиповий представник свого року. Він вміє спілкуватися з різними людьми, знаходячи для кожного свій тон і свої слова. Бик близнюк здатний робити кілька справ відразу і скрізь встигати. Він зберігає бичаче почуття обов’язку і якщо щось пообіцяв – виконає, навіть якщо для цього йому доведеться пожертвувати власними інтересами. Основні якості чоловіка бика близнюка – працездатність і витривалість. Жінки близнюки бики відрізняються стриманістю й умінням контролювати свої емоції.

Консерватизм і повільність буйвола близнюка виражаються в тому, що він ніколи не проявляє ініціативу, вважаючи за краще просто відповідально виконувати доручену йому справу. Правда, треба сказати, що, щоб не робив бик близнюки, він робить це якісно та бездоганно. На нього завжди можна покластися і точно бути впевненим, що він не підведе.


Залишити відгук