Козеріг Бик — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Ці люди шукають можливості підвищити свій соціальний статус, здобути владу і визнання. Поступово вони добиваюся своїх цілей завдяки наполегливості. Найсерйозніші з усіх Биків, Козероги-Бики ніколи не грають на публіку і не розповідають анекдотів. Бик в китайській астрології вважається символом твердості і рішучості, це самодостатні особистості. Поєднання коли чоловік або жінка Козеріг-Бик це люди з дуже сильною волею, амбітні, покладаються тільки на самих себе.

Бик-Козеріг людина практичний, трудівник і вміє досягати своїх цілей не витрачаючи дуже багато сил. Вони не скаржаться і не песимісти. Вони не дозволяють собі працювати до стресу але при цьому зберігають важливість своїх обов’язків. Ці люди мають тенденцію працювати невпинно, особливо коли прагнуть досягти якихось цілей. Вони чудово розпоряджаються своїми грошима і брами чи будуть схильні азартними іграми або легковажними покупками.

Сімейне життя має важливе значення для цих людей, оскільки дають їм стабільну базу для майбутнього. Ці чоловіки і жінки не особливо товариські. Воліють приймати рішення самостійно, однак готові вислухати поради інших. Вони не вірять в удачу і вважають, що слід прокласти свій власний шлях до щастя.

В особистих стосунках їм потрібна людина яка допоможе реалізовувати їх амбіції. Як тільки вони намітили свій шлях, вже не можливо змінити їх рішення. Вони не надто чутливий, але якщо будуть отримувати підтримку від своїх партнерів те відплатять вдячністю, ласкою і захистом. Слабкість особистості цих людей у тому, що вони іноді вперті, іноді вони просто не можуть здатися заради свого ж блага, можуть довго дутися. Їм слід навчитися думати довше ніж відкидати інші ідеї. Якщо вони зуміють подолати впертість, зменшать свій стрес.

З усіх буйволів, мабуть, самим впертим є той, хто по знаку зодіаку козеріг. Його уявлення про світ формується досить рано і відрізняється чіткістю, логікою і простотою. Бик козеріг не змінює своїх переконань, бо його життя – це самотнє сходження на вершину.

Козеріг бик жорстко організований всередині і строго охороняє свою територію. При цьому він здатний заради мети перенести будь-які тяготи і позбавлення і витримати будь-які випробування. Енергетично буйвол козеріг настільки сильний, що довгий час може жити за подвійний навантаженні і працювати практично цілодобово. Він ніколи не опускається до підкилимних ігор, вважаючи за краще демонструвати свої переваги, які рано чи пізно будуть оцінені.

Бики козероги практично завжди досягають своїх цілей. Вони відрізняються цілісністю натури і умінням концентруватися на обраної мети. Їм притаманне почуття гумору, інтриганство і удавання. У сексуальному плані і жінки, і чоловіки бики козероги прямолінійні і відкриті. Вони шукають швидше друзів і соратників, ніж любовні пригоди.


Залишити відгук