Рак Бик — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Вплив Раку зводить нанівець деякі переваги Бика, такі як відповідальність та рішучість. Якщо Раки-Бики не будуть намагатися з усіх сил, вони так і не досягнуть своїх цілей. Рак може зробити Бика дратівливим, проте в глибині душі така людина дуже чутливий. Ці люди, як правило, дуже акуратно поводяться з грошима.

Зазвичай Раки боязкі і обережні, проте про поєднанні з китайським знаком Бика це люди емоційно більш сильні, розумні і надійні. Чоловіки і жінки в поєднанні Рак-Бик чутливі і гнуття. Ці люди здобувають упевненість Бика, їх сором’язливість зменшується, вони стають наполегливіше. Вони більш голосніше і самоуверенней, ніж інші Раки. У цих людей є особлива здатність, яка допомагає їм легко адаптуватися до нових людей і різних обставин. Вони дуже універсальні і можуть бути доповненням будь-якої команди і в будь-якій професії.

Талант Раку-Бика в тому, що вони можуть виконувати широкий спектр завдань в короткі терміни. Їх вдумлива природа надає їм допомогу скрізь, де це необхідно. Ці люди одержують задоволення від допомоги іншим. Якщо ви один, то завжди можете очікувати на підтримку та практичну допомогу від них.

Спокійний, яскравий і добродушний Рак-Бик, як і раніше, чутливий, вони не люблять вступати у відносини в поспіху, тому вибір партнера займає деякий час. В особистих стосунках їм потрібна абсолютна впевненість без будь-яких сумнівів. Їм потрібен партнер якого вони зможуть довіряти беззастережно. Слабкість в особистості такої людини в тому, що їх баланс між силою і емоційною чутливістю може порушуватися, наприклад в результаті стресу, тоді вони можуть напружитися або просто заплакати. Найкращі ліки від цієї слабкість в тому, що б поділитися своїми проблемами з оточуючими, перш ніж емоції візьмуть верх.

Бик рак цілком зосереджений на собі і своїх емоціях. Він дуже залежить від близьких, а тому намагається оточити себе неконфликтными людьми. І чоловік, і жінка рак бик м’якими, ласкавими і уважними, але варто їх чимось зачепити, вони миттєво перетворюються в жорстокого переслідувача. Буйвол рак зазвичай займає пасивну життєву позицію, чому часто упускає можливості, що представилися. Ці люди володіють м’якою сексуальністю, яка розкривається лише в добре знайомої їм обстановці.

Рак бик уважний до чужих недоліків і при нагоді може використовувати їх в потрібному йому руслі. Але в свою адресу він не терпить ні критики, ні простих зауважень. Ця людина володіє прекрасною інтуїцією і може дати ділову пораду, але бестактен. Він завжди твердо переконаний у своїй правоті, замкнений, вразливий і воліє самотність, вважаючи, що ніхто не зможе його зрозуміти. Бик рак може постояти за себе, але зазвичай уникає прямих зіткнень і воліє діяти мирним шляхом.


Залишити відгук