Овен Бик — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Об’єднання непохитного Бика з вітряним Овном створює людину, що володіє хорошою уявою і при цьому послідовного в своїх вчинках. Це цікаві люди – вони одночасно і вмілі, і оригінальні. Символ Бика в стародавній астрології вважається працьовитим, чіпким і надійним. Це істота з споглядальним і трохи сором’язливим характером. Поєднання Бика з Овном народжує дуже рішучих особистостей. Така людина наполегливий з великим ентузіазмом. Вони як правило дуже напористі та упевнені в собі, часто люблять виразити себе вербально, так як вони мислять дуже глибоко.

У більшості випадків такі люди чесні і відкриті і не намагаються приховати впевненість у собі. Така людина завжди буде давати пряму відповідь на питання. Вони красномовні, однак їхні відповіді можуть бути занадто прямолінійними, але при цьому правдивими. Бик Овен не великий фахівець в компліментах або романтиці, однак у стосунках вони пристрасні і люблячі люди. Вони бажають грати провідну роль у відносинах, але це не буде навмисним або переважною.

Будинок такої людини може бути охайним, просто вони дуже зайняті і вважають домашню роботу стомлюючої. Вони як правило щасливі перебуваючи на свіжому повітрі. Робота вдома для них неймовірно нудна, але при цьому вони працьовиті в будь-якій іншій задачі. Їм подобається діяльність, яка включає в себе можливість прогресувати на основі зусиль. Вони амбітні і не відмовляються від ідеї легко. Часто успішні у житті завдяки своїй рішучості.

Представники цих знаків можуть відмінно управляти мотивацією інших людей. Вони можуть бути трохи владними, причиною цього є високі стандарти на витривалість і ефективність. Що б потоваришувати з ними потрібно бути на одному рівні з ними. Це не дуже товариські люди і рідко будуть ініціатором дружби. Близькі друзі у нього є, але це ті кого вони придбали в дитинстві. З ці Овном не легко дружити, але вони дуже лояльні до своїм давнім знайомим.

Постійне завзятість без причини є невеликим недоліком цих людей. Іноді такі особи схильні до імпульсивних вчинків і готовністю на непотрібний ризик. Іноді вони схильні до азартних ігор, готові ризикнути всім заради однієї речі. Часом з ними трапляються моменти божевілля, особливо коли вони роблять дурниці і вже тим більше з грошима. Всі ці слабкості проходять з часом, старше вони стають мудрішими і більш розумно контролюють свої витрати.

Овен бик у всьому покладається на свою думку – він впевнений у своїх силах і знає, що зможе впоратися з усіма труднощами. Зовні він виглядає повільним, але все робить грунтовно і ретельно. Честолюбства буйволу овну не займати, він буде прагнути зайняти лідируюче положення скрізь, де б не перебував. Йому вистачає для цього і сили волі, і темпераменту, і розуму.

Чоловік бик овен завжди обачний, здатний зберігати самовладання в будь-якій ситуації, але краще його не злити. Якщо він почне боротися з кимось, то обов’язково доведе справу до кінця. Це ж стосується і жінки року бика знака зодіаку овен.

Буйволи овни воліють ніколи не питати поради і ні до кого не звертатися за допомогою. В житті вони розраховують тільки на себе. Овен бик – це захисник своєї землі, свого будинку, своєї сім’ї, який ніколи не допустить посягання на свою територію.


Залишити відгук