Водолій Бик — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Бик, народжена під цим знаком, буде більш гнучким, ніж інші Бики. Такі люди дуже говіркі, але нервові, і їм буває важко висловити свою думку. Так само, як і інші типи Биків, вони сильні, але приховують свою силу за зовнішнім витонченістю. Бик в китайській астрології вважається символом здатним працювати кожен день і з постійним зусиллям. Чоловіки або жінки, що народилися в поєднанні Бик-Водолій зазвичай можуть у вираженні своїх почуттів. Вони стійкі і можуть витримати високий темп роботи.

Водолій-Бик це люди які дуже легко розуміють інших людей. Вони сильні особистості і під впливом Водолія можуть керувати своєю силою. Вони мають впертий і запальний характер. Час від часу вони боязкі і ця боязкість може бути сприйнята як зарозумілість, однак доброзичливе настрій згладжує враження.

Головна перевага цих людей у тому, що вони від природи універсальні. Вони однаково фізично сильні і психологічно пильні Вони надійні і веселі зі своїми друзями, партнерами і батьками, можуть і вміють адаптуватися до більшості випадків з якими вони можуть зіткнутися. Не дивлячись на те, що вони погано вміють висловлювати свої почуття, вони важливі для них і в особистих стосунках вони виявляють їх набагато краще ніж у повсякденному житті.

Ці люди впевнені в собі і терплячі. На них можна покластися, вони вміють зберігати таємниці. Можуть працювати довго і важко у більшості сфер життя проявляючи високу витривалість. При цьому вони творчо і інтелектуальні. Дана комбінація дає людей, які мотивовані і вдумливі. В особистих стосунках вони гнучкі і майже ідеальні партнери.

Не дивлячись на їх працьовитість і надійність, вони мають маленьку слабкість у вигляді неприязні до змін. Що б подолати страх змін їм потрібна підтримка друзів і партнерів. Ніжні нагадування і підбадьорення допоможе їм впоратися з будь-якою необхідною зміною. Водолій бик рветься увись, а земними справами займається лише за необхідності. Тяга знака зодіаку водолія до досліджень нових світів долає прагнення бика до порядку і нормального життя.

У буйвола водолія маса ідей, які він неодмінно хоче втілити в життя, а вміння спілкуватися і робити всіх друзями допомагає йому підключати до своїх вишукувань інших людей. Причому робить він це непомітно і віртуозно, використовуючи інтуїцію, і кожен раз по-новому, так що людина залишається в повній впевненості, що йому самому захотілося взяти участь в якомусь новому проекті водолія бика. Зовні така людина виглядає сухувато і строго, а зсередини він м’який і інтелігентний. Розум його організований химерно, висловлювання відрізняються оригінальністю і дотепністю.

Водолій бик, будь то чоловік або жінка, – людина неабияких здібностей, вміє домагатися своїх цілей, але не так скоро, як йому хотілося б. Сексуальність його теж незвична: він більше зацікавлений у тому, щоб отримати енергію для сублімації і натхнення, ніж у звичайних сексуальних контактах. Тим не менш водолій бик здатний привернути до себе представників протилежної статі і заінтригувати їх.


Залишити відгук