Діва Мавпа — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Аналізує Діва і розумна Мавпа – таке поєднання породжує дуже глибоких людей. Діви-Мавпи можуть бути дуже швидкими. Шукаючи у всьому прихований сенс, вони часто не помічають очевидних фактів. Західний знак Діва це люди серйозні, привчені до порядку й акуратності. Чоловіки і жінки Діва-Мавпа мають більш безтурботний характер і велике почуття гумору. Ці люди оживлені та веселі, у них немає часу на негативні думки і песимізм.

Мавпа-Діва це найменш серйозна із всіх Дів, але це ніяк не пов’язано з відповідальністю. Вони мають рівний баланс між розумним і безтурботним, і легко вміють переключатися з одного на інше. Це дуже гнучкі і універсальні люди які ладнають з більшістю інших людей. Вони балакучі на роботі, але будинки віддають перевагу тишу. Їм підійде професія в якій є велика свобода вибору.

В особистих стосунках це, як правило відкриті і чесні, люблячі і дуже веселі люди. Вони щедрі своїми пристрастями і часом, чекають від партнера тих же якостей. Їм особливо важливо багато любові та уваги, при цьому все це вони повертають з надлишком. Вони дуже сильно цінують дружбу і особисті стосунки вище будь-яких інших потреб.

Ці люди люблять вийти за поріг будинку та більше дізнатися про навколишній світ. Вони можуть бути досить легковажні у витраті грошей, іноді схильні до екстравагантності. Як тільки вони набувають особисті стосунки то не відразу розуміють, що треба мати більше контролю над своїми грошима. У своїх подорожах вони люблять збирати речі які нагадуватимуть їм про минулих місцях і весельях. Слабкість в особистості цих людей в тому, що часом вони почуваються непотрібними або відкинутими. У цьому випадку вони можуть стати песимістичними, вони приймають речі дуже близько до серця, а іноді сильно драматизують події.

Мавпа діва – це дослідник по натурі, схильний до наукових пошуків і володіє дуже хорошою пам’яттю. Знак зодіаку діва вимагає постійного контролю над собою, а мавпі з східного гороскопу хочеться більше свободи – тому вона здається дещо метушливою.

Діві мавпі доводиться стримувати себе у прагненні до постійного руху. Її світ організований за власними законами, яких ніхто, крім неї самої, не орієнтується, і тому вона воліє діяти самостійно. Вона несподівано з’являється і раптово зникає з поля зору, і всі її появи пов’язані з пошуком нової інформації, отриманням якихось пільг чи грантів або з грошима.

Мавпа діва, особливо якщо це чоловік, може реалізувати себе у бізнесі, у нього є фінансова жилка та організаторські здібності, але стиль його керівництва зрозумілий небагатьом. Хоча, якщо прислухатися до діви мавпі, можна знайти досить оригінальні способи ведення справ і, що важливо, досягти успіху. В особистому житті мавпа діва, і насамперед жінка, воліє безліч поверхневих контактів, а тому будувати з нею довготривалий союз важко.


Залишити відгук