Телець Мавпа — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Наполегливий Телець посилює і без того чудові розумові здібності Мавпи. Такі люди наполегливіше, ніж інші Мавпи, і можуть успішно вирішувати по одній задачі за один раз, не розкидаючись і не відволікаючись. У китайській астрології Мавпа відома своєю товариськістю. Так чоловіки і жінки Мавпа-Телець є найбільш коммуникативны з усіх особистостей народжених під знаком Тельця. Вміння поширювати інформацію і любов до пізнання всіх видів у цих людей знаходиться на високому рівні.

Це розумні люди з швидким мисленням. Вони володіють чудовими навичками для вирішення проблем. У своїй роботі вони використовують всі свої таланти для досягнення своїх цілей і вважаються сумлінними працівниками. Вони, як правило, завжди в курсі всіх останніх подій та часто перші пропонують нові ідеї в роботі, а їх дружелюбність допомагає легко ладити з іншими людьми.

Мавпа-Телець винахідлива і творча особистість. Багато хто зацікавлені в їх здатність до художньої творчості і любові до планування. Вони пишаються своїм будинком і взагалі люблять його. Улюблене заняття це відпочити в затишній обстановці. Ці люди люблять читати і часто мають свою власну маленьку бібліотеку улюблених книг. Вони цінують своє особисте і приватне життя, однак при цьому привітні і гостинні. Вони прекрасні господарі будинку.

В особистих відносинах ці люди, як правило, безмірно любяще і виразні. Їх переконлива мова надає їм величезну послугу в особистих відносинах. Вони чуйні, теплі і їх не потрібно вмовляти що б вони відкрилися емоційно. Ці люди люблять говорити про свої почуття, але не демонструвати їх. Їм потрібен партнер, який буде хорошим слухачем і зрозуміє всі їхні словесні вирази в їх любові і відданості. Головна слабкість в особистості таких людей у тому, що вони можуть забути подумати, перш ніж щось сказати, тому часом можуть випадково образити людину. В процесі життя, життєвий досвід нерідко вчить їх більш ретельно вибирати свої слова.

Про таких, як мавпа телець, кажуть: «Спокійний, як слон». Це дійсно так, хоча слоновості у зовні спокійному і навіть трохи ледачий тільце мавпі замало. Ці люди романтичні та легкі на підйом, що виражається в їх тягу до розваг. Але бігати на занадто великі дистанції їх не змусиш.

Монотонна праця втомлює мавпу тільця і змушує шукати собі застосування в чому-небудь більш привабливе. Для цього їй вистачає розуму та ідей, здатних знайти розуміння як у роботодавців, так і в колі рідних, друзів, знайомих, колег.

З реалізацією ж ідей і задумів у чоловіків і жінок мавп тельців справа йде набагато складніше. Вони не надто наполегливі у виконанні задуманого і вимагають кураторства та партнерства. Зате в підпорядкуванні мавпа телець лояльна і здатна проявити терпіння, акуратність і наполегливість у роботі. Враховуючи ці якості, можна сказати, що телець мавпа – ідеальний партнер, як в особистому житті, так і в бізнесі.


Залишити відгук