Скорпіон Мавпа — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Досить небезпечне поєднання! Скорпіони-Мавпи – люди потайні і підозрілі, у всьому бачать підступ і самі люблять різні закулісні і підкилимні комбінації. Обожнюють різні «теорії змови». Мавпа в китайській астрології вважається символом пустощів. У поєднанні коли чоловік або жінка Скорпіон-Мавпа це люди дуже винахідливі. Вони мають навички переконливості, імпульсивні, веселі. В них є велика кількість енергії і ентузіазму. Ці люди схильні імпульсивно приймати рішення, без попереднього осмислення своїх дій.

Люди Мавпа-Скорпіон дуже інтуїтивні і допитливі. Це якості роблять їх розуміють почуття інших людей. Їх стрімкість часто призводить до поспіху в розмові і свої думки вони могли б формулювати набагато краще. Вони добродушні і співчутливі, хоча зовні такими можуть не здаватися. Ці люди люблять компанії і їм не подобається бути на самоті. Вони товариські, веселі і мають оптимістичний почуття гумору. На роботі вони можуть піднімати настрій всім своїм колегам. Вони мають розумним ставленням до обов’язків, але знають і вміють як відпочивати. В особистих стосунках це хороші постачальники безпеки, вони люблять, цінують і довіряють.

Це універсальні люди в яких є велика кількість витривалості. Його або її адаптованість та інтелектуальна витривалість цінуються іншими людьми. Свою фізичну витривалість вони люблять використовувати як хобі. Їх імпульсивність в думках зазвичай робить їх хорошими спортсменами. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони не встигають подумати перш ніж говорити або що-то зробити. Їх поспішні слова можуть приносити їм безліч проблем.

Мавпа, яка народилася під знаком зодіаку скорпіон, – невгамовна, рішуча і хитромудра особистість. А в поєднанні з величезним енергетичним потенціалом виходить справжня «вибухова суміш». Про таких людей кажуть: «Не знаєш, що від нього очікувати», тому що вони здатні миттєво змінювати тактику, маневри і бажання.

Скорпіон мавпа може йти до кінця в будь-якій справі, його не зупиняють труднощі і перешкоди, а, навпаки, вони можуть тільки роздратувати. Партнерам не завжди варто їм довіряти. Діяти мавпа скорпіон буде виходячи з власних інтересів. Допомагати кому-то здатна лише в тому випадку, якщо з цією людиною її пов’язують спільні ділові інтереси. Скорпіон мавпа ризикує, але завжди знає, коли це можна робити, а не кидається стрімголов у сумнівні авантюри.

Чоловіки мавпи скорпіони, як правило, досягають своїх цілей, причому, не гребують жодними засобами, а потім отримують владу і насолоджуються нею. Точно також вони ведуть себе і в шлюбі, і в сексуальних відносинах – спрямованість передусім на себе, а не на партнера. Але зате активності мавпам скорпіонам, особливо жінкам, не займати.


Залишити відгук