Стрілець Мавпа — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Це найтиповіші Мавпи, без якихось унікальних особливостей. Допитливі, люблять подорожувати і відкривати для себе щось нове. У китайській астрології Мавпи відомі своєю цікавість, розумом і винахідливістю. Чоловіки і жінка Мавпа-Стрілець це люди доброзичливі, вишукані, розумні й винахідливі. Ці люди мають чудове почуття гумору.

Стрілець-Мавпа має веселу вдачу, наповнені силою духу і позитивністю. Це як правило інтелектуальні люди, які люблять книги і навчання оскільки це стимулює їх допитливі розуми. Ці люди люблять використовувати свою винахідливість практично у всьому, що вони роблять. У них чудово розвинена фантазія і можуть бути дуже творчими. Вони досить товариські, люблять компанії людей, але і також цінують час для спокійного роздуми.

Ці чоловіки і жінки не ледачі, мають швидке мислення, але при цьому не імпульсивні і не безвідповідальні. Всі ці навички в поєднанні почуттям гумору допомагають їм долати щоденні проблеми без особливої напруги. Це чудово збалансовані люди які можуть добитися успіху у всіх сферах життя. Їх успіх притягує до них безліч друзів.

Пошук спорідненої душі для цих людей може викликати деякі труднощі, так як вони трохи сором’язливі. Вони воліють не кидатися в серйозні стосунки, люблять коли все йде своїм природним темпом. Вони не дуже вірять в кохання з першого погляду, схильні думати, що почуття повинні розвиватися з плином часу. Ці люди не дуже романтичні, але дуже любяще і віддані. Умови сумісності для них повинні бути ідеальним, перш ніж вони укладуть довгострокові відносини. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони схильні до коливань настрою час від часу. Ці провали відбуваються коли вони голодні або втомилися.

Стрілець мавпа має неабияку волю, здатність до концентрації і умінням не розкидатися по дрібницям. Не метушиться, не переживає і не кривляється. Чоловіки мавпи стрільці мають прекрасні організаторські здібності і дуже добре проявляють себе на посаді керівника. Жінкам мавпам стрільцям ідеально підходить педагогічна діяльність, де виявляється їх ораторське мистецтво і літературний дар.

Ці люди вміють виділяти головне з потоку інформації, який вони постійно фільтрують. Вони користуються повагою, у них високі ідеали та цілі в житті, і вони вкрай рідко знижують планку своїх вимог – завжди прагнуть зробити і отримати максимум. Стрілець мавпа – це тип вченого-керівника, який може помітити слабкі місця спільної роботи і вчасно їх виправити.

Стрільці мавпи кілька замкнуті, часто бувають розчаровані в людях і тому виглядають зарозуміло. Тим не менш, вони добре розуміють людей, вміють залагоджувати непорозуміння у спілкуванні і здатні організувати їх в спільноту з ясними цілями і чіткими завданнями.

В силу своєї внутрішньої організації ці люди не реагують на лестощі і компліменти, вважаючи їх зайвими, і абсолютно непідкупні, що робить їх білими воронами серед усіх мавп. До самої старості вони чомусь вчаться, дізнаються нове, чимось займаються. Особисте життя у мавпи стрільця рідко складається вдало через занадто високих вимог, які пред’являються до партнера.


Залишити відгук