Риби Мавпа — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Риби – знак духовності, Мавпа – знак розуму. Разом вони породжують людей з надзвичайно розвиненою інтуїцією. Риби-Мавпи здаються оточуючим «дивними». Насправді вони нормальні люди, просто мислять трохи по-іншому. Люди, народжені під символом Мавпи вважаються високоінтелектуальними і виключно цікавими. Чоловіки і жінки Риби-Мавпа це люди з швидким мисленням, моторним і допитливим характером. Вони, як правило, приємні і позитивні люди. Ці люди люблять життя і жвавість характеру, нерідко надихають інших людей.

Мавпа Риби це як правило рання пташка, яка прокидається рано вранці. Ці люди вважають планування нудним заняттям і воліють думати за обставинами. Вони вміють добре пристосовуватися до необхідних завдань. Проте повна відмова від організації може приносити певні труднощі в їх житті.

Вони цінують власний простір і не люблять вторгнення без запрошення. Вони воліють спілкування з кількома близькими друзями, ніж з великою не дуже знайомої компанією. Ці люди винахідливі і швидко знаходять рішення проблем. Ці достоїнства роблять їх корисними і універсальними працівниками. Вони можуть бути досить неохайні і дезорганізований в своїх методах, але при цьому завжди досягають мети.

У відносинах їм потрібен час, що б відкритися, так як вони зберігають свої почуття в таємниці. Вони знаходять інші способи, що б виразити свої відчуття, у вигляді почуття гумору або тенденції жартувати, а не обговорення внутрішніх відчуттів. Вони шукають партнерів і компаньйонів які можуть змусити їх трохи розслабитися. Їм подобається пробувати нові речі, вони люблять змінювати вид діяльності. Коли ці люди розслаблені то показують свою справжню сутність. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони не показують своїх емоцій і схильні до пліток. Через закритість їх почуттів, вони можуть втрачати багато можливостей у житті.

Це дуже спритна мавпа, яка народилася під знаком зодіаку риби, яка має артистичними здібностями і вміє зачаровувати всіх. Вона добре пам’ятає про свою вигоду і знає, як перетворити недоліки інших у власний капітал. Як і всі мавпи, вона розумна і вміє вчитися на чужих помилках, користуватися плодами своїх вигадок і знаходити ключ до кожного серця. Чоловіки мавпи риби мають яскраво виражені здібності до бізнесу і спільним проектам, посередництва, так як здатні знаходити загальні інтереси для різних людей. Найчастіше вони дуже корисні при укладенні різноманітних угод і контрактів. Вони можуть бути дуже успішними як посередників або консультантів.

Жінки мавпи риби мають широкий спектр емоційних проявів, які, правда, не відрізняються силою і глибиною. Риби мавпи – це люди безлічі поверхневих зв’язків, схильні мати кілька сімей одночасно, але, треба визнати, що вміють їх утримувати і ніжно піклуватися про дітей. Партнерів вони змінюють часто, їх стосунки завжди заплутані, складні і не залишають значного сліду в душі.


Залишити відгук