Ваги Мавпа — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Товариські й красномовні, Ваги-Мавпи часто проявляють себе справжніми базіками. Вони пишаються своїм умінням ладнати з людьми. Схильні експлуатувати тих, хто слабший за них, і маніпулювати тими, хто сильніше. Мавпа в китайській астрології вважається символом веселощів і енергії, вони дуже любяще і товариські. У цьому поєднанні чоловіки і жінки Терези-Мавпа це люди доброзичливі і ласкаві. У цих людей прекрасна природа, в поєднанні з Вагами ця Мавпа трохи більш спокійніше і менш пустотлива.

Мавпа-Ваги це весела особистість з яскравим поглядом на життя. Ці люди вміють бачити речі з усіх сторін, тому вони справедливі і легко знаходять спільну мову з багатьма іншими людьми. У них багато енергії і терпимості, ці якості дозволяють їм займати майже будь-яку професію. Їх сильна схильність до компромісу робить з них блискучих товаришів. Такі люди мають багато друзів і ведуть активне соціальне життя. Вони люблять бути в курсі всіх подій і завжди проявляють інтерес до поточних подій у світі.

Цих людей приваблює будь-який вид інформації, вони завзяті читачі. Їх зібрана природа дозволяє їм дивитися на речі спокійно, тому їх оцінки щодо людей або подій як правило дуже проникливі. В оцінці людей вони часто використовують свої інстинкти і сприйняття, так вони вирішують хто заслуговує довіри.

В особистих стосунках вони потребують щоб їх любили і бажали. Вони ненавидять бути самі по собі, і прагнуть до довгострокових серйозних стосунків з самого початку. В особистих стосунках вони цвітуть і ростуть, пригощаючи своїх партнерів чуттєвої і романтичної стороною свого характеру.

Головна слабкість в особистості цих людей у тому, що вони не здатні аргументувати, так якщо вони вважають, що праві, а інший чоловік не правий, стають дуже безкомпромісними і впертими. Краще всього не провокувати словесну боротьбу з ними, так як ця слабкість дуже легко активується.

Поєднання року мавпи і знака зодіаку терези дає суперечливу особистість, яка в гонитві за всім одразу часто не отримує нічого або зустрічається з серйозним розчаруваннями. Мавпа ваги жінка, звичайно, чарівна і вміє справити потрібне враження – вчасно посміхнутися, сказати комплімент, проявити зацікавленість, але її слова практично ніколи не відображають реальних думок – за ними завжди криється та чи інша вигода.

Ваги мавпа може мило щебетати, а насправді – прораховувати в розумі, як повернути розмову в потрібне їй русло. І треба визнати, їй віртуозно вдається вести свою гру. Єдине, що може її підвести, – це азарт, вона здатна захоплюватися і ризикувати, і в підсумку показує свою справжню сутність. У мавпи терезів, особливо чоловіків, часто буває заплутана і складна особисте життя, так і відносини з друзями теж складаються не дуже гладко. Однак все це цілком у дусі таких людей.


Залишити відгук