Лев Мавпа — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Під двома цими знаками народжуються щирі і прямих їх люди. Леви-Мавпи обожнюють бути в центрі уваги і дратуються, коли їх не помічають. Вони чудові оповідачі анекдотів. Люди народжені поз знаком Мавпи вважаються обдарованими великою дотепністю. Чоловіки і жінки Лев-Мавпа пустотливі і веселі. вони мають дуже веселий норов і здатні заражати свого життя радістю.

Лев-Мавпа переповнена енергії і ентузіазмом, комунікабельністю і чарівністю. Це швидкі в мисленні люди, і можуть бути досить переконливі в своїй манері говорити і діяти. Вони не бояться важкої роботи і насолоджуються компанії людей навколо. Вони щедрі і добрі, і знають як підтримувати своїх друзів і партнерів. В особистих стосунках вони беруть відповідальність на себе, і зрадою можуть бути глибоко поранені.

Вони надійні і впевнені, але це не є владними. Це сильні особистості, але при цьому вони не демонструють себе як агресивні люди. Їх комунікативні навички і дотепність, робить їх старшими, ніж вони є насправді. Вони дуже досвідчені в житті і завжди бачать забавну сторону життя. В роботі вони досягнуть успіху в місці, де необхідно консультування, проте їх розумна особистість ідеально підходить і для спілкування яка допомагає іншим людям розслабитися. З усіх Левів цей вид найбільш комунікативний.

Ці люди амбітні і багато з них мають схильність до індивідуальної трудової діяльності. Вони мають прекрасну уяву, любов до мистецтва і музики. У них безліч різних інтересів: приготування їжі, садівництво, творчі заняття. Вони допитливі і бажають бути в курсі останніх подій. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони іноді надмірно цікаві та інформація яка повинна зберігатися в таємниці може викликати у них роздратування або розлад. На щастя з віком ця слабкість стає менше.

Широта натури знака зодіаку лев, поєднана з мавпячою спритністю, дають оригінальну особистість. Царські замашки лева роблять мавпу менш практичним, і вона часто впадає в різного роду авантюри з цікавості, про що потім щиро жалкує.

Мавпі леву не сидиться на місці, вона прагне максимально розширити досліджений простір і знаходиться в постійному пошуку – вражень, ідей, партнерів. На відміну від інших побратимів, ця мавпа вміє дружити і готова допомогти близьким не тільки тому, що так треба або прийнято, а за велінням душі.

Друзів у жінки мавпи лева зазвичай багато, але вони часто змінюються. А відбувається це тому, що її цікавість підштовхує до частим втручанням у чужі справи, що подобається далеко не всім оточуючим. Це часто призводить до конфліктів і закінчується сварками. Однак, як не дивно, довго ображатися на мавпу лева, особливо чоловіка, неможливо, а тому конфлікти зазвичай швидко вирішуються, а дружба відновлюється.


Залишити відгук