Близнюки Мавпа — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

У цих знаків багато спільного. Близнюки-Мавпи мають дуже гострим розумом, але їм важко зосередитися і дотримуватись у своєму житті якогось одного постійного напрямку. Люди, що народилися під знаком Близнюки відомі своїм дотепним і яскравим характером. Чоловіки і жінки Близнюки-Мавпа, як правило, мають веселий і кумедний характер з оптимістичним поглядом на життя і зовні здається, що вони рідко страждають занепадом настрою. Однак час від часу їм потрібен відпочинок на самоті.

Мавпа-Близнюки мають дружню і відкриту особистість яка швидко вміє генерувати нові ідеї і з легкістю вносить корективи. Це люди, які представляють себе як є, нічого від вас не приховуючи. Іноді їх звинувачують у тому, що вони не приділяють достатньо уваги своїй зовнішності, насправді вони задоволені своєю внутрішньою складовою і багато не думають про зовнішні ефекти. Ці люди воліють комфорт, ніж стиль, у багатьох сферах свого життя.

Ці балакучі особистості неможливо назвати нудними. Вони мають швидкий і активний розум, вміють оживити будь-яку розмову, підтримувати відносини свіжими і веселими. Це можуть бути люди дуже глибоко мислячі і люблять ділиться своїми міркуваннями з іншими.

У дружніх стосунках вони висловлюють розуміння і товариськість, а в особистих уважні і пристрасні. У свій кар’єрі їм краще знайти місце, де потрібно приносити веселощі, однак вони універсальні і працьовиті на будь-якому іншому місці. Вони відмінні мотиватори до роботи і тому можуть займати керівні посади.

Ці чоловіки і жінки домагаються уваги до себе не гучною промовою, а мають дар переконливості і можуть відмінно обговорювати важливі питання. Зазвичай вони люб’язні і мають благі наміри щодо вас, але це може змінитися. Слабкість характеру цих людей у тому, що вони не гребують використовувати закулісні маневри і тактику що б докопатися до істини, особливо якщо вони підозрюють, що їх можуть обдурити. Вони володіють високим інтелектом і насправді їх важко обдурити, тому не намагайтеся захоплюватися.

У мавпи знака зодіаку близнюки непростий характер. Її роздирають суперечності, а тому вона легка на конфлікти і розрив відносин. Роблячи це найчастіше не зі зла, вона не злопам’ятною і не викликає серйозних образ.

Мавпа близнюки володіє багатою фантазією і впевнена у своїх силах. Часом навіть надмірно – звичка переоцінювати себе призводить до банальним, як часто буває в таких випадках, прорахунків. Їй простіше створити ситуацію і тільки потім розбиратися в її можливі наслідки. Задуми її, як правило, цікаві і навіть талановиті, що дає чималий відсоток успіху. Але завершувати почате найчастіше доводиться комусь іншому. Тому, хто цим займеться, потрібно бути обережним. Близнюки мавпа – не самий надійний партнер і більше думає про себе, ніж про спільних справах. Це, швидше, милий, ніж відповідальний друг.

У сімейному житті чоловіка і жінки мавпи близнюки на перший погляд створюють багато проблем, але, з іншого боку, їх веселий норов і висока сексуальність дарує партнерам чималі задоволення. З одним лише «але»: тиша і спокій на території проживання з мавпою знака зодіаку близнюки дуже скрутні.


Залишити відгук