Козеріг Мавпа — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Козеріг привносить в особистість Мавпи конфлікт. Під маскою зовнішньої безтурботності і м’якості Козероги-Мавпи часто приховують глибоке внутрішній неспокій і біль. Мавпа в китайській астрології вважається символом пустощів і винахідливості. Поєднання коли чоловік або жінка Козеріг-Мавпа трохи дивне, але цікаве. Це, як правило, представники дуже компетентні у своїй професії, гнучкі і емоційно врівноважені. Ці Козероги напевно самі жваві і невимушені, люблять спілкування.

Мавпа-Козеріг люблять робити і говорити все в установленому порядку черги. Вони завжди мають план дій і слів. Це відбувається в їх голові непомітно і автоматично. Ретельне планування допомагає їм у більшості завдань. Їх спритність дозволяє їм виконувати найскладніші завдання. Їм потрібна професія в якій вони зможуть використовувати свою майстерність спритності. Люблять роботу, де присутня конкретна мета і різноманітність.

Ці чоловіки і жінки дуже працьовиті, при цьому вони завжди знаходять час для родичів і друзів. Ці Козероги дуже орієнтовані на свою сім’ю, не хочуть жити далеко від своїх батьків, братів і сестер. Свій будинок вони вважають місцем відпочивати від швидкого темпу сучасного життя. Вони досить сучасним у своїх смаках і воліють яскраві і веселі декори, практичне і зручне меблі.

В особистих стосунках вони мають гумористичний підхід. Справа в тому, що багато прості речі в повсякденному житті вони бачать в кумедному вигляді. Вони стають надзвичайно близькими і тісно пов’язаним зі своїми партнерами. Очікують, що їх відданість буде повернута в такому ж обсязі. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони роблять дуже високі стандартні як для себе так і для інших, і сильно розчаровуються коли їх очікування не виправдовуються. Що б подолати свою слабкість їм слід навчитися розуміння.

Повільно йде в гору козеріг і стрибає по життю мавпа – важко знайти менш поєднувані між собою якості. Але саме подібна суміш призводить до того, що люди з подібним складом характеру здатні проводити в життя якісь надзавдання. Правда, за умови, що вони цими проблемами захопляться всерйоз.

У мавпи козерога, будь то чоловік або жінка, чудово розвинене логічне мислення, що дозволяє їй бути успішною не тільки в роботі, але і в особистих відносинах. Вона чудово розуміє, що і чому робить, і здатна дати виразне пояснення своїм вчинкам, а тому дуже рідко викликає образи з боку оточуючих.

Коли вона перебуває під впливом знака зодіаку козеріг, її не лякає важка і тривала робота, але як тільки настає час мавпи, – може кинути все на півдорозі. З цієї причини часто плодами її праці користуються інші, які підхоплюють і доводять розпочате до кінця. Тим не менш, природна спритність дозволяє мавпі козерогові домагатися чого і врешті-решт сісти в якесь дуже престижне начальницьке крісло. Вона може справляти враження хорошого керівника і при цьому внутрішньо відчувати себе вільною від відповідальності.

В особистому житті, що чоловіки, що жінки козероги мавпи відрізняються мінливістю, мають тягу до зміни своїх супутників, але, разом з тим, вміють розлучатися, зберігаючи взаємна повага і хороші дружні відносини.


Залишити відгук