Рак Мавпа — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Рак надає Мавпі чутливості. У таких людей легко змінюється настрій, і вони ще більш непередбачувані, ніж інші Мавпи. У них також кілька підвищений рівень неспокою про свою безпеку. Мавпа вважається символом який володіє даром багатого і творчої уяви. Поєднання коли чоловік або жінка Рак-Мавпа створює людей художніх і заповзятливих. Ці люди мають усі необхідні здібності для досягнення успіху скрізь, де вони цього захочуть. Ці люди володіють сумішшю талантів які можуть бути чудово використані в комерції, але вони настільки ж цінні і в інших областях. Рак-Мавпа може приносити велику користь своїми добрими і турботливими рисами.

В особистих відносинах ці люди виключно ласкаві і уважні. Вони спрямовують свої зусилля на збереження відносин, цінують в них свіжість. В особистих стосунках з цими людьми весело і цікаво, особливо з-за їх нескінченно нових ідей. У роботі такі люди люблять заняття які кидають виклик їх здібностям і дають відчути, що вони чогось досягли кожен день. Вони сильні в організації, швидко вирішують проблеми, володіють високою концентрацією. Вони товариські, але іноді потребують часу для споглядання. Ужитися разом з ними в одному будинку дуже легко, якщо приймати їх свободу і давати тайм-аут час від часу.

Ці люди мають творчий та легко адаптується характер. Легко придумують чудові ідеї для бізнесу, але при цьому можуть зажадати багато підтримки і заохочення. Непередбачуваність є основною слабкістю в особистості цих людей. В результаті їх манери поведінки злегка ексцентричні. Ця слабкість нешкідлива і ті хто добре знають цих людей легко звикають до них і не розглядають це як проблему.

На перший погляд мавпа знака зодіаку рак здається тихою і нездатною на що-небудь серйозне за межами своєї території. Насправді це не більш ніж маскування. Рак мавпа не любить зайвої публічності, особливо якщо мова йде про справи та плани. А вони бувають вельми амбітні.

Чоловік мавпа рак – відмінний стратег з дуже розвиненою фантазією. Цей знак не настільки відлюдник, наскільки здається. Коли йому потрібно, він здатний ладити з усіма, проявляючи при цьому не саме звичне для себе якість – чарівність.

Жінка мавпа рак, як справжня представниця свого роки східного гороскопу, любить гроші, віддаючи перевагу, втім, не тільки їх нестримно витрачати, а й заробляти їх з тим же азартом. Володіючи достатнім інтелектом, вона вміє, де треба, продемонструвати його, як і дану їй природну артистичність.

У справах з мавпами знака зодіаку рак слід поводитися обережно. Найкраще завантажувати їх роботою і не давати можливості приймати самостійно і одноосібно важливі рішення. В особистому житті ані чоловіка, ані жінки раки мавпи непередбачувані. Поєднання якостей мавпи і раку дають цим людям такий несподіваний темперамент, що краще спочатку до нього придивитися, а потім вже вирішувати, укладати чи ні постійний союз.


Залишити відгук