Овен Мавпа — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Овни-Мавпи – дуже красномовні, балакучі і товариські люди. Вони заповзятливі й тонко відчувають сприятливі можливості, тому, як правило, досягають у житті великих успіхів. Мавпа має дуже товариською, розумною, навіть дотепним характером і живою особистістю. Присутність знаку Овна додає в їх особистість гумор, ентузіазм і ефективність роблячи це поєднання гумористично-балакучим знаком, і найкумедніше те, що це допомагає їм досягти успіху в багатьох сферах життя.

Ці люди енергійні, зазвичай веселі і легкі. Вони люблять виклики та різноманітність і вибирають собі кар’єру, де все це присутнє. Так як ці люди розумні і відмінними комунікативними навичками вони здатні виконувати практично будь-яку роботу. Чоловіки і жінки Мавпи-Овни ввічливі і виявляють велику повагу до правил і норм. Їм можна довірити багато обов’язків, вони здатні працювати дуже довго і легко. Їх універсальність робить їх надзвичайно гнучкими, вони здатні справлятися з різними обставинами, знаходити спільну мову з будь-якими людьми.

Балакучість ось, що перше ви помітите в цих людях. Вони люблять спілкування з усіма, і якщо вони мовчать то це означає, що вони сплять. Цей Овен має відмінне почуття гумору, тому спілкування з ними дає відчуття природності і легкості.

Ці люди чудово вміють ладнати з більшістю інших людей, для них це не проблема, оскільки вони зазвичай не дуже чутливі і не схильні до осуду. У відносинах вони будуть вимагати багато вашого часу і уваги але у відповідь ви отримаєте не менше. Вони як правило дають стільки ж скільки беруть від людини. Слабкістю в характер людини можна вважати те, що вони не визнають самотність, вони його просто ненавидять. Коли вони можуть впадати в депресію.

Мавпа овен імпульсивно. Вона здатна як на захист, так і на напад. Непередбачуваність її виявляється не лише в схильності до різких вчинків, але і в умінні відчувати – сильно, віддано і глибоко. Сталість, втім овну мавпі ні чоловікові, ні жінці не властиво.

Бажання перемагати або хоча б виділитися у мавпи овна превалює над усім іншим, що призводить до зайвої активності. Звичка цих людей не зупинятися на чомусь одному приносить їм як успіх, так і багато проблем. Друге, правда, менше, так як з проблемами вони добре вміють справлятися.

Овен по зодіаку мавпа за східним гороскопом – це очевидний лідер. Така людина вміє поставити себе в колективі, активний у роботі та сексуального життя. Управляти мавпою овном досить складно. Якщо це все ж виходить, то, найчастіше, до пори до часу. При зміні обставин мавпа овен, будь то чоловік або жінка, здатна сказати іншим: «Таке життя» – і діяти далі в своїх інтересах. Аргументи у випадку конфлікту у неї знайдуться.


Залишити відгук