Водолій Мавпа — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Це дуже сприятливий для Мавпи поєднання. Творчі здібності Мавпи під впливом Водолія розквітають, а розум робиться глибше. Зовні дуже незалежні, насправді дуже потребують любові і схвалення оточуючих. Чоловіки і жінки народжені в поєднанні Водолій-Мавпа це люди, які сповнені енергії. Це поєднання дає людям винахідливість і фантазію. В результаті виходять веселі особистості з великою цікавістю. Якщо він буде поруч з вами ви не будете нудьгувати. Вони не люблять самотність і їм завжди потрібна активність. З них завжди ллється потік нових ідей.

Мавпа-Водолій не може сидіти на місці, їм завжди потрібно щось робити. У них є природна здатність веселити людей своїми словами і витівками. Вони яскраві і веселі. В особистих стосунках вони воліють інтелектуальне взаємодія на відміну від фізичної.

Їм слід навчитися правильно сприймати реакцію людей на своє бешкетне поведінку, і налаштовувати його відповідним чином. Якщо вони зможуть знайти золоту середину, матимуть перевагу. Друзям і партнерам слід стежити, що б вони не надто захоплювалися і не позбавляли себе серйозності.

Ці живі і веселі люди можуть використовувати свій талант різними способами. З іншого боку, коли вони не жартують, то дуже працьовиті і можуть виконувати найскладніші завдання. Вони люблять свою сім’ю і друзів і завжди тримають їх поруч. У них є потяг до знань і пригод. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони можуть бути нетерплячими і іноді жартувати не по темі, так що оточуючі можуть не знаходити їх слова забавним.

Рік мавпи і знак зодіаку водолій – поєднання, що дає оригінально мислячих і чуйних людей. І внутрішня організація, і зовнішні прояви такого індивідуума вельми незвичайні. Він воліє вести майже відлюдницький спосіб життя, але періодично з’являтися і отримувати те, чого потребує.

Виглядає чоловік мавпа водолій навченим життям і спокійним, але ховається за цим образом дуже суперечлива особистість. Різнобічно обдарована натура – дослідний розум водолія в поєднанні з гнучкістю мавпи дають могутній інтелект, здатний на великі відкриття і впровадження їх у життя.

Товариськість, уміння маневрувати в скрутних ситуаціях, гнучкість і здатність до концентрації в обраному напрямку відрізняють жінку мавпу водолія. Вона цікава й активна і при цьому водолейски щедра і позбавлена метушливості, яка зазвичай властива мавпі.

Багато речей ці люди відчувають і розуміють інтуїтивно, часто вибираючи потрібний стиль спілкування для досягнення своїх цілей. Вони вміють створювати мотивацію не тільки для однієї людини, але й для цілого колективу. Водолій мавпа може досягти в житті багато чого, якщо серйозно здасться такою метою. В особистому житті ані чоловіка, ані жінки мавпи водолії не схильні до тривалих стосунків, – зазвичай вони все розглядають як досвід і прагнуть до розширення кордонів пізнання, а не до створення сім’ї.


Залишити відгук