Діва Кінь — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Діви-Коні – люди врівноважені. Діва згладжує деякі Кінські недоліки – такі, як пунктуальність і безвідповідальність. Символ Коня відомий своєю надійністю і працьовитістю, в китайській астрології це символ стійкості і чесності. Так чоловіки і жінки Діва-Кінь це люди наповнені відкритістю, надійністю, чутливістю і пристрастю. Вони мають багато життєвої сили і гарне почуття напряму. Ці люди будуть щасливі там, де їх стануть цінувати, любити і поважати.

Кінь-Діва це пристрасні люди чим би вони не займалися в житті, їм потрібна обережність, що б ніхто не турбував їх на шляху. Це уважні люди які вміють добре виражати себе, і завжди готові допомагати іншим. Вони мають великі амбіції але ці амбіції не стоять на шляху особистих зобов’язань. Вони віддають дуже високий пріоритет сім’ї і друзям, і часто кидають все, якщо де-то потрібні їм. Ці люди дуже прив’язані до сім’ї і друзям, тому краще працювати і вчитися неподалік.

Цим людям особливо подобається подорожувати і вони люблять водити авто. Вони люблять свободу, їх обраної професії може стати робота пов’язана з водінням. В особистих стосунках ці чоловіки і жінки емоційно чутливі, їх темперамент дає тепло, чуттєвість і сентиментальність з партнером. Вони серйозно сприймають партнерство, але намагаються зберегти відносини свіжими, захоплюючими і романтичними, з маленькими сюрпризами. Слабкість в особистості такої людини в тому, що іноді він може бути мелодраматичним. Вони можуть бути дуже засмучені через якихось розбіжностей з партнером. Вони ненавидять будь-яку сварку і дисгармонію.

Кінь під знаком зодіаку діва дуже розумна і володіє аналітичним складом розуму. Вона здатна розраховувати багато речей, але не здатна втілити їх у життя в силу надмірної емоційності характеру. Діва кінь запальна та імпульсивна, непостійна і в теж час стабільна. Вона не любить важкої роботи і віддає перевагу знаходити гідні варіанти застосування своїх здібностей. А їх чимало. Кінь діва активна, відповідальна, практична і здатна довго працювати над одним проектом. Коні діві, особливо якщо це жінка, часто необхідний керівник, який би направляв її енергію в потрібне русло і утримував від емоційних поривів.

Діва кінь – натура пристрасна, вона приваблює протилежну стать своїми яскравими почуттями, але в теж час вміє контролювати себе. Коні діви, у першу чергу чоловіки, надійні в справах і особистих відносинах, що не властиво іншим представникам цього року східного гороскопу.


Залишити відгук