Телець Кінь — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Прагматичний Телець допомагає Коні будувати плани на майбутнє і вислуховувати поради – що зазвичай Коням важко дається. Тельці-Коні менш темпераментні і більш стійкі, але можуть бути занадто ригидными. Кінь в стародавній китайській астрології вважається як знак надійності, здатності до адаптації і лояльності. Так чоловіки і жінки Телець-Кінь мають прекрасну суміш реалістичного творчого інтелекту, універсальності. Ці люди помірковані у своїх діях, думках і манерах поведінки.

Ці люди від народження отримують прекрасні життєві навички. У них тонкий баланс інтелектуальних і стійких якостей. Вони люблять спілкуватися з іншими людьми, а їх помірність у всьому допомагає легко уживатися з більшістю інших людей. Вони не бояться відповідальності їх здатність до нагляду за іншими перебуває високому рівні, при цьому вони не владні або зарозумілі.

Вони амбіційні, але не обов’язково у фінансовому сенсі. Вони люблять займатися справами, які не обов’язково пов’язані з заробітком. У сімейних відносинах вони воліють самі будувати міцний фундамент, де вони будуть відчувати себе в безпеці. Люди в цьому поєднанні, як правило, люблять подорожувати і взагалі насолоджуватися свободою, однак вони завжди раді повернутися додому. Вони дуже цінують в інших теплоту і почуття компанії.

Особисте життя єдине місце, де їх помірність не знаходить такого успіху. Вони не висловлюють своїх емоцій легко і шукають партнера, який буде терплячий і товариський. Вони відкриваються тільки з тими, кого вони добре знають і з ким відчувають себе в повній безпеці. Якщо це відбувається, ви побачите як вони любяще і дивно пристрасні. Їх головна слабкість характеру у тому, що вони можуть бути трохи стриманішими і надмірно впертими. Але ця риса проявляється зазвичай коли вони зляться, втомилися або чимось засмучені. Ці прояви здебільшого рідкісні і не тривалі.

Телець кінь – це практичний і навіть консервативний тип. Витримка знака зодіаку телець дуже доречна для гарячої крові коня і здатна вивести людину на якісно інший рівень. Кінь зазвичай рветься до влади, їй хочеться бути на виду, а телець сильний в умінні керувати людьми, тому такі люди часто опиняються в політиці і досить успішні в ній.

Кінь телець схильна до аналізу і самоаналізу, вміє тверезо оцінити ситуацію, добросовісна до певної межі і може піти на добре розрахований ризик. Ці люди ніколи не будуть ганятися за журавлем у небі, воліючи скакати по землі. Більше за інших представників цього року, тельці коні здатні на споглядальну позицію, яка і допомагає їм побачити всі свої помилки і вчасно їх виправити. Однак, їх самозамилування і егоїзм нерідко зводять нанівець всі зусилля.

Кінь телець, будь то чоловік або жінка, досить постійні у своїх захоплення та уподобання, але це має свій зворотний бік – їм бракує кругозору та різнобічності інтересів. Тому кінь телець часто змушена бігати по колу, не в силах вирватися з ситуації, що склалася.


Залишити відгук