Скорпіон Кінь — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Неприборкана, уперта і різка, цей Кінь ніколи не йде на компроміс. Головне в її житті – задоволення своїх бажань. На цю мету вона і направляє всю свою незвичайну енергію. Кінь в китайській астрології це символ працьовитості і самозабезпеченості. Чоловіки і жінки Скорпіон-Кінь це люди які не вірять в набір правил, які написані для всіх, ці люди зухвало незалежні.

Кінь-Скорпіон люблять хороші речі в житті і готові довго і наполегливо працювати, щоб отримати їх. Вони не надто амбіційні, але воліють мати достатньо грошей для комфортного життя. Вони авантюристи і люблять подорожувати. Ці люди будуть відчувати себе задушенными від щоденної рутини, тому їм потрібна робота яка буде змінюватися постійно або на ходу.

З ранніх років життя вони вважають, що це правила для інших людей, і існують лише для того, щоб їх порушувати. Вони завжди намагаються ускладнити принципи і розсунути межі традиційних способів мислення. Це їм необхідно, що б виділитися. Бувають нетиповими у виборі і ношениях одягу.

Якщо свої бунт і рішучість вони зуміють правильно спрямувати на досягнення особистих цілей, то можуть досягти чималого. В особистих стосунках це люди повні лояльності, готові до підтримки партнера. Вони люблять грати провідну роль у відносинах, враховують всі побажання своїх улюблених. В їх особі ви отримаєте вдумливого і пристрасного коханця. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони можуть бути надто непередбачувані, вони можуть говорити і робити що-небудь зовсім навмання не думаючи про можливі наслідки.

Скорпіон кінь стоїть осібно серед інших знаків зодіаку цього року східного гороскопу. Вона відрізняється постійністю і вміє досягати поставлених цілей, не відволікаючись на емоції, і не схильна змінювати їх з року в рік. Зазвичай вона вибирає собі сферу діяльності і послідовно в ній працює.

Кінь скорпіон витривала, трудолюбива, оригінальна у своїх проявах і не виносить керівництва над собою. Характером володіє не дуже веселим і з задоволенням проводить час на самоті, що нетипово для товариських коней. Але ось зосередженість на власних проблемах і своєму світі – це характерна риса жінки коні скорпіона.

Скорпіон кінь – волелюбна натура, не вважається ні з чиєю думкою, крім свого, і живе за своїми правилами, які вважає єдино вірними. Сперечатися з нею марно, намагатися переконати в чомусь- неможливо, схилити на свою сторону – нереально. Зате коня скорпіон, особливо якщо це чоловік, – чудовий партнер для сильного і професійного людини, яка вміє використовувати найкращі якості в ділових відносинах. І якщо він сподобається коні скорпіону, останній не буде поглядати по сторонах у пошуках більш перспективних кандидатів. Разом з тим, скорпіони коні добре обізнані про слабкості оточуючих і вміють їх при нагоді використовувати. Сексуально скорпіон кінь – це один з найсильніших символів, який до того ж відрізняється постійністю і вірністю сім’ї.


Залишити відгук