Стрілець Кінь — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

В самому символі Стрільця (кентаврі) значну роль відіграє кінь. У багатьох відносинах Стрільці – це типові Коні. Тому Стрільці-Коні – Коні в квадраті. Вони особливо легкі на підйом, веселі, безтурботні і непередбачувані. Китайська астрологія вважає Кінь символом працьовитості та надійності. Комбінація коли чоловік або жінка Кінь-Стрілець ці люди наповнені ефективною енергією і потребою бути коханими. Дане поєднання створює дивно оптимістичних і чуйних людей.

Стрілець-Кінь це позитивні та практичні люди, які в змозі виконати будь-яку практичну задачу поставлену перед ними. Робота для цих людей дається дуже легко і вони як правило ніколи не відчувають з цього приводу стресу. Вони надійні і чудово спрацьовуються з іншими людьми. Ці люди володіють почуттям гумору, яке допомагає їм у будь-якій професії. Навіть монотонні процедури можуть бути для них не такими буденними.

Ці чоловіки і жінки прекрасні організатори, вміють розставляти пріоритети. Свій будинок вони воліють тримати в порядку. Вони не владні, у них отримує красиво мотивувати без застосування сили. Ці люди люблять гармонію, вміють грамотно сперечатися і виражати себе, якщо це необхідно. Вони люблять своє приватне життя і не будуть запрошувати кого до себе в будинок.

Вони легко влюбливі люди. Їм потрібні партнери, які готові бути гнучкими і зуміє вписатися в їх часом неспокійне життя. Зовні вони можуть здаватися занадто зайнятими для серйозних стосунків. Часто вірять у долю. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони думають про свою беззахисність чаші ніж варто було б. Невпевненість в собі це головна слабкість цих людей, на щастя, вона виникає лише в рідкісних випадках.

Знак зодіаку стрілець і рік східного гороскопу кінь – досить химерне поєднання, в якому переплелися матеріалізм і духовні пошуки, стрімкість і невпевненість, сміливість і нерішучість. Все це приправлено відмінним почуттям гумору, постійними перепадами настрою і любов’ю до різного роду уявленнями. Стрілець кінь обожнює широкі жести, красиві пози і ефектні виходи. Сфери діяльності коні стрільця завжди несподівані й оригінальні, люди з якими вона воліє спілкуватися, забавні або дивні, але завжди розумні.

Ця кінь з легкістю скаче по життю, змінюючи партнерів, справи, захоплення і місця проживання. Скорпіон кінь – великий мандрівник. І робить він все настільки швидко, що ніхто не встигає відстежувати його переміщення. Нерідко це призводить до нервового виснаження – стрілець коня веде занадто активне життя і не вміє зупинятися і відпочивати. Чоловіків і жінок знака кінь стрілець цікавлять якісь їм одним відомі цілі, які часто нематеріальні, – це шанувальники утопічних і гарних ідей, заради яких, власне, вони і живуть.


Залишити відгук