Риби Кінь — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Самопоглощенные Риби підсилюють властиве Коні почуття небезпеки навколишнього світу. Коли ж Риби-Коні не турбуються, вони дуже милі і добросердечны. Кінь в китайській астрології вважається символом працьовитості та грайливого характеру. Це символ стабільності і здорового глузду. Поєднання коли чоловік або жінка Кінь-Риби це люди відповідальні і химерні.

Риби-Кінь зазвичай має безтурботний і позитивний погляд на світ, це яскраві і веселі особистості. Вони добре вміють здружитися з потрібними людьми. Мають чудове почуття гумору і любов до розмови. Вони здатні працювати в широкому діапазоні професій, але як правило працюють на одній роботі все життя.

У відносинах їх приваблюють люди які допомагають їм зберегти свій оптимістичний підхід. Вони схильні шукати людей які заставляють їх сміятися і твердо триматися на ногах. Іноді вони можуть втрачати відчуття напрямку, тому їм потрібен партнер, який витягне їх назад. В особистих стосунках вони вірні і віддають рівно стільки ж тепла, скільки одержують. Вони краще почуваються коли в парі, ніж поодинці.

Ці веселі люди люблять спортивні заходи і поїздки у вільний час. У них є пристрасть до вирощування тому їх будинку, як правило, сповнені рослин. Вони можуть мати витончений смак до гарної їжі і вина. Вони люблять запрошувати в свій будинок друзів, і вважаються блискучими господарями. Слабкість в особистості цих людей у тому, що можуть бути надто лагідними і втрачати всяку зв’язок з землею. Ця риса може привести їх до занепокоєнь і мінливості. Вони можуть стати непередбачуваним і трохи безвідповідальними.

Індивідуалістична натура, притаманна році коні, пом’якшується в цьому поєднанні тонкістю знака зодіаку риби. Такі люди часто плавають самі по собі у вільних водах і попутних течіях, віддаючи вільний від усіх простір. Але риби коні не уникають товариства, вміють знаходити потрібні слова в розмові або суперечці. Вони більш терплячі, ніж інші коні, але менш витривалі.

Емоційна сфери риби коні відрізняється стабільними прихильностями. Здатність захоплюватися як ідеями, так і справами, призводить до того, що вони розчаровуються і в своїх ідеях і в людях. Кінь риби знаходиться в постійному пошуку – змінює захоплення, сфери діяльності, прихильності, країни. Їх рідко розуміють оточуючі, да й самі вони не настільки обізнані в питанні – чого ж мені не вистачає для щастя?

Кінь риби, будь то жінка або чоловік, здатна розуміти і відчувати інших, але не поспішає глибоко вникати в чужі проблеми, вважаючи за краще вирішувати свої власні. Вона може ладити з оточуючими, але завжди мріє про самотність. Кінь риби не любить повчань, але не любить і вчити інших, вважаючи, що у кожного в житті своя дорога.


Залишити відгук