Ваги Коня — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Ваги-Коні спокійні реалісти, але їм іноді буває важко приймати рішення. Вони не настільки незалежні, як інші Коні, але більше цінують своїх рідних і близьких. Знак Терези це люди добре відомі своїм балансом і витонченістю. Поєднання коли чоловіки і жінки Терези-Кінь ці люди спокійні, надійні, дружні і послідовні у своїх манерах і діях. Вони добре збалансовані емоційно. Цей баланс не робить з них нудних людей вони мають тонке почуття гумору і грайливу природу. Вони енергійні, з високим рівнем ентузіазму і оптимістично дивляться на цей світ.

Кінь-Ваги, як правило, мають добрий смак в одязі. Вони схильні легко знаходити друзів і знаходять спільну мову з більшістю інших людей з якими вступають в контакт. Коли у них є трохи вільного часу, вони люблять плавати, займатися спортом або спілкуватися. Це хороші співрозмовники, люблять порівнювати свої погляди і думки з думкою інших людей. У них є пристрасть поговорити і тому стають нещасними коли знаходяться в самоті. Ці люди потребують спорідненої душі оскільки бажають бути в безпеці, зв’язку і теплі.

Ці люди часто мають творчу уяву. Вони люблять музику і мистецтво, насолоджуватися природою, обожнюють домашніх тварин. Вони високо цінують сім’ю і своїх партнерів, будинок для них стоїть на першому місці. Вдома вони розслабляються, особливо коли оточені людьми і речами які вони люблять.

Звичайно, ці люди надійні особистості, що робить з них чудових колег по роботі та друзів. Вони з тих хто зробить все можливе, що б розділити відповідальність в рівній мірі, люблять надавати підтримку, ніколи не підведуть. Саме ці якості роблять з них майже ідеальними в особистих відносинах. Зі своїми партнерами вони проникливі і розуміють потреби людей. Це теплі і люблячі люди, які цінують довгострокові відносини. Це пристрасні з усіх Ваг.

Слабкість в особистості цих людей в тому, що їх стабільний настрій часом може сильно коливатися, наприклад коли вони засмучені або вкрай розчаровані кимось або чимось. У такі моменти вони стають непередбачувані у своїх діях і слова. На щастя, ці невеликі моменти безумства майже завжди не тривають довго.

Кінь знака зодіаку терези – самовпевнена витончена натура, яка обожнює красиве життя, увагу і компліменти. Ваги коня впевнена в тому, що світ крутиться виключно навколо її персони і все, що вона отримує, – заслуга її видатних здібностей і краси. Вона часто відкидає тих, хто допомагає їй на шляху, щоб, не затримуючись, рухатися до нових вершин. Коні терезам властиво використовувати людей як засіб для досягнення своїх цілей. Але робить вона це настільки витончено, що їй все сходить з рук.

Ваги кінь має дуже егоїстичний характер. Крім того, вона ніколи не побачить своєї вини ні в чому, навіть якщо підведе людей, – і тут вона пояснить все з спритністю фокусника і поверне ситуацію в свою користь. Кінь ваги вміє спілкуватися і знає, як можна зіграти на слабкостях людей, щоб домогтися бажаного. Їй непогано вдається дипломатична кар’єра, якщо вона вибирає для себе.

Жінка кінь ваги любить товариство і не хоче діяти сама. Чоловік кінь ваги – надійний партнер, але ніколи не забуде про своїх інтересах. Види діяльності цих людей часто змінюються, так як вони не люблять застою. Ваги кінь може одночасно займатися декількома справами без шкоди для результату і дуже ефективно.


Залишити відгук