Близнюки Кінь — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

У цих двох знаків з різних астрологічних систем багато спільного. Близнюки-Коні ще більшою мірою сповнені ентузіазму, цікавості, бунтарського духу. Дуже товариські. У стародавній китайській астрології Кінь це символ який обожнює подорожі. Чоловіки і жінки Кінь-Близнюки це люди які володіють великим ентузіазмом, не стільки товариські як інші Близнюки, вони щасливі в парі або не великої групи людей, а не в натовпі людей. Ці люди завжди готові до розваг і готові взяти перерву, однак це не означає, що вони ледачі, як правило це працьовиті люди.

Близнюки-Кінь це люди з швидким мисленням і рефлексами, що робить з них прекрасних водіїв. Цей талант справжній подарунок для тих хто любить подорожувати. Вони завжди прагнуть навчитися чомусь новому і готові прикластися до задачі будь-якої складності. Ці люди не люблять роботу яка постійно повторюється, або не має сенсу. Однак, якщо їм надати вагомі причини такої роботи, то вони можуть бути дуже наполегливими у виконанні таких завдань. Вони не люблять допомоги від інших людей, поки не попросять самі.

Якщо їм нема чим зайняти себе, вони знаходять розраду в навчанні. Вони обожнюють книги як джерело знань, тому коли їм нудно, вони вибирають читання. Це стимулює і розслабляє їх, позбавляє про нудьги. В особистих відносинах такі люди прекрасно адаптуються, але люблять дутися, якщо не можуть керувати потоком подій.

Зовні вони можуть здатися жорстоким, але у них є серце в правильному місці. Просто вони можуть бути надто суб’єктивними і різкими коли роздають поради. Якщо ви один, то ми даємо гарантію того, що від цих людей ви будете отримувати чесну відповідь, на них завжди можна покластися. Кінь-Близнюки мають прекрасне логічне мислення, що допомагає їм видавати геніальні ідеї вирішення проблем. Слабкість в особистості таких людей у тому, що вони час від часу втрачають терпіння і стають схвильованими. Коли це відбувається їх люб’язне розташування може випаруватися. На щастя вони швидко заспокоюються після своєї патетичність мови.

Близнюки кінь це сама непостійна різновид цього року, вона змінює свої цілі, плани напрямки і сфери діяльності несподівано і дуже швидко. Ні причин таких різких стрибків з боку в бік, ні мотивів її поведінки зазвичай простежити не вдається. Та й сама кінь близнюки часто не знає про це, керуючись у житті тимчасовими і поверхневими бажаннями. Близнюки кінь не цікавить глибина, скоріше вона прагне охопити неосяжну широчінь. Вона незалежна і воліє залишатися на самоті або спілкуватися з вельми нечисленними друзями, тому що знайти спільну мову з цим «надшвидкісним болідом» можуть небагато.

Жінка кінь близнюки зазвичай виглядає привабливо, вона сповнена гідності, граціозна і витончена. Вона швидко заводиться і може прямо з місця понестися в кар’єр. Подібні якості притаманне і чоловікові коні близнюка. Такий вибуховий характер створює цим людям труднощі в спілкуванні, тому серед їхніх партнерів зустрічаються тільки професіонали, які знають, на що йдуть і з ким мають справу. Якщо ж близнюки кінь правильно мотивувати і поставити захоплюючу завдання, вони можуть продемонструвати великі подвиги і тривалі забіги.


Залишити відгук