29 Місячний День

Місяць ховається в тіні Землі. Ось-ось настане молодик. Темна богиня Геката вступає у володіння подлунным світом. Зникнення Місяця в небі супроводжується загальним занепадом, станом пригніченості. Сьогодні люди відчувають себе погано. Вони можуть відчувати нічим не обґрунтовану тривогу або паніку. Можуть впасти в депресію або наробити дурниць. Все це — наслідок нестачі енергії. Сьогоднішній день супроводжується ілюзіями і катастрофами. Не рекомендується вирушати в подорож, можливі аварії. Водіям слід бути обережними на дорогах.

Сьогодні слід уникати всього темного. Темних кутів, провулків та приміщень, каламутних джерел, забрудненої води. При настанні темряви висвітліть кожну кімнату своєї квартири. Для освітлення використовуйте як електричний світло, так і полум’я свічок. Свічки краще придбати в церкві. Можна запалювати лампади і обкурювати квартиру багно. Перед сном прийміть душ. Вода заспокоїть тіло і змиє з нього негативну і темну енергію. Дотримуйтеся обережності в усьому. Будьте уважні, переходячи дорогу, нарізаючи овочі — сьогоднішній день несе з собою травми і нещасні випадки.

Очищайтеся подумки і духовно. Не тримайте в думці зла і не таїть образи. Переживання будуть з’їдати вас зсередини, тому женіть їх геть. Відповідний день, щоб позбутися від настирливих людей, що лізуть в душу, лукавлять і тільки прикидаються друзями. Не вірте нічиїх порад, прогнозів і обіцянок. Сьогодні люди дають неправдиву інформацію, що вас оточують суцільні ілюзії і обман. Двадцять дев’ятий день вважається сатанинським, тому можна гадати, проводити якісь обряди та колективні заходи.

Також не можна починати або планувати щось нове, навіть у розумі. Не купуйте нічого нового — покупка виявиться марною або бракованою. Не заводьте нових знайомств, вони тягнуть за собою пусте, безперспективна спілкування. Займайтеся дрібними, життєвими справами. Якщо цей місячний місяць включає в себе 29, а не 30 місячних днів, не пропустіть можливості подякувати долі за нові відкриття і піднесені уроки. Підведіть підсумки і налаштуйтеся на новий місячний цикл.

29 Місячний День — Характеристика

Фаза Місяця: Стара Місяць

Енергетика дня: Активний

Стихія дня: Вода

Символ дня: Спрут

Щасливе число: 2

Треба подбати про надійний захист від складних енергій дня. Добре, щоб у всьому будинку яскраво горіло світло, і не було жодного темного кута. Крім електрики запаліть побільше свічок, краще церковних. Рекомендується палити лампади, обкурювати приміщення багно. У будь-якому випадку — каламутних вод, темряви і темних приміщень треба прагнути уникати. Рекомендується обмежити себе в їжі, утриматися від сексу. Треба гнати від себе настирливих і порожніх людей, які так і лізуть в душу». Перед сном обов’язково прийміть душ, уявляючи собі, як вода змиває з вас всю чужу, дурну і темну енергетику.

Любов і відносини в 29 Місячний День

29 місячний день абсолютно не підходить для першого побачення. До того ж, сьогодні велика ймовірність зустрітися з любов’ю-ілюзією, любов’ю-чинами, з почуттям, яке змусить нас страждати і кидатися у пошуках виходу. Якщо ви зустрічаєтеся вже якийсь час, то пам’ятайте, що сьогодні дуже легко посваритися, образитися і розсердитися один на одного, наговорити багато зайвого. Відкладіть зустріч, або контролюйте кожне своє слово і дію. Укладати шлюб в цей день категорично не варто, оскільки він важким тягарем ляже на ваше життя. Небажані сексуальні контакти і зачаття дитини. Самий невідповідний день для веселощів, свят і застіль, особливо з вживанням алкоголю.

Робота і творчість в 29 Місячний День

Дуже поганий день для будь-яких сфер діяльності. Все валиться з рук, справи йдуть нанівець. Утримайтеся від активної роботи і активної взаємодії з колегами, партнерами, начальством. Всі службові розмови сьогодні будуть безглузді, проекти — невдалі. Не можна нічого починати. Краще навіть не закінчувати те, що почали раніше. Одна помилка може призвести до краху всього, що ви так ретельно займалися весь місяць. Вкрай несприятливі будь-які фінансові операції. Не можна брати і давати в борг. Не можна підписувати договори, важливі документи. Не беріть кредит, і не носіть з собою великі суми грошей.

Здоров’я і харчування в 29 Місячний День

Хвороби, почалися в двадцять дев’ятий місячний день, можуть бути дуже небезпечні. Захистити організм допоможуть повне утримання від куріння, алкоголю, м’ясної і молочної їжі, сексу, бурхливих емоцій. Чим менше хворий приймає їжі, тим легше її вилікувати. Хороший ефект викликає очищення організму (без використання клізми).

В цей день особливо вразливі стегна, пряма кишка (не можна лікувати і робити клізми). Протипоказані хірургічні операції. Увечері рекомендована холодна ножна ванна. Ефективно проводити чистку організму (без застосування клізм). Найдієвішим засобом зцілення в цей день є молитва.

Сни 29 Місячний День

Сновидіння двадцять дев’ятого місячного дня говорять людині про тих процесах, які відбуваються в його підсвідомості, це так звана «тіньова» сторона нашої особистості, яка також вимагає до себе уваги. Образи сну цього періоду слід ретельно проаналізувати і з усією ретельністю опрацювати.

Ці образи вказують на проблеми, від яких ви намагаєтеся відвернутися. Невирішені, вони тільки накопичуються і створюють у вашому підсвідомості постійна напруга. З тієї ж причини поставтеся до них з належною повагою. Попрацюйте над образами вашого сновидіння з психоаналітиком або хорошим тлумачем снів.


Залишити відгук