Козеріг Кінь — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Козеріг надає Коні хорошу дозу матеріалізму. Така Кінь не боїться важкої роботи. Вона більш серйозна в своїй поведінці, ніж можна очікувати від типової Коні. Кінь в китайській астрології вважається символом працьовитості та надійності. Поєднання коли чоловік або жінка Козеріг-Кінь це дає людей стійких і рішучих, надійних, емоційно і практично реалістичних. Ці люди позитивні в своєму світогляд і думках, завжди будуть намагатися допомагати іншим людям коли можуть.

Кінь-Козеріг це люди з чуйним характером, вони послідовні і уважні до всіх своїх словах, діях і думках. Вони незмінні у своїх манерах, що може здатися нудним. Вони неимпульсивны, відповідальні, знають як добре і весело проводити час. Іноді ці люди кажуть щось тільки для того, що б побачити реакцію інших людей. Вони досить передбачувані, що дає деякі переваги має свої недоліки. Гарне почуття напрямки допомагає їм планувати своє життя завчасно. Це зрілий люди які можуть бути твердими і настільки ж відповідальні у відносинах з друзями, батьками і партнерами.

Рівномірність відносин і гарний настрій допомагає їм налагодити порозуміння з усіма людьми. В особистих стосунках ці люди не вимогливі, легко уживаються, при цьому пропонують багато любові і безпеки для своїх партнерів. Відносини з ними будуть люблячі, приємні і рівні, це уважні люди, проявляють турботу. Вони вважають, що особисті взаємини це дуже важлива складова їх життя. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони мають схильність бути надто серйозними. Тільки коли вони повністю розслабляються в них з’являється почуття гумору, тому вони завжди потребують підтримки друзів, родичів і партнерів.

Рік коня і знак зодіаку козеріг – комбінація, яка дає видатну особистість. У ній гармонійно поєднуються активність, швидкість і витривалість коня з постійністю, чуйністю і відповідальністю козерога. Всі якості знаходяться в рівновазі, що дозволяє коні козерогові доводити будь-яку справу до кінця, будувати переконливі плани і досягати поставлених цілей. До того ж вона вміє згуртувати колектив і направити діяльність всього підприємства в потрібне русло і в короткі терміни.

Егоїзму в козерозі коня менше, ніж у інших, вона вміє бачити не тільки свої, але і чужі проблеми і цілком в змозі багато з них вирішувати. У будь-якій справі козеріг кінь здатна враховувати інтереси різних сторін і знаходити компромісні рішення, що приносить їй повагу і авторитет – з нею завжди вважаються і радяться. Це чудовий консультант, вміє знайти вихід з будь-якого скрутного становища. Емоційно чоловіки і жінки коні козероги стабільні, вірні сім’ї, але нав’язують себе близьким, хоча і пасивними їх не назвати.


Залишити відгук