Рак Кінь — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Рак надає Коні здатність розуміти бажання і потреби інших людей. Більш чутливі, ці Коні дуже залежні від любові та підтримки з боку рідних і близьких. Люди, що народилися під знаком Коні, як правило, мають силу, розум і вільний дух. Чоловіки і жінки Кінь-Рак має мрійливим уявою, але без звичайної боязкості Раку. Ця комбінація знаків поєднує всі добродушні якості Раку з емоційною витривалістю Коні. Це трохи більше вимогливі, самодостатні і менш сором’язливі люди. Це поєднання хороша суміш яка дає збалансованих і симпатичних людей.

Кінь-Рак як правило весела і оптимістична особистість, яка любить спілкуватися і відчувати себе частиною компанії. Особисті стосунки з цими людьми, які зазвичай включають в себе багатогодинні чати. Коли вони шукають собі партнера, то намагаються знайти людину на такий же демонстративної та інтелектуальної хвилі як вони самі. Це домашні люди, люблять інтимність і безпека сімейного життя.

Вони добрі, уважні, чесні і працьовиті, можуть ладити з більшістю інших людей. Їх широке уяву і дбайливість допоможуть їм у будь-якій професії. Їх волелюбність дає їм насолоду від подорожей. Вони не бояться ризикнути час від часу далеко від дому. Вони насолоджуються відкритим повітрям і вільними приміщеннями, але все ж з нетерпінням чекають повернення додому.

Якщо ці люди мають достатню кількість особистого простору то ви рідко знайде слабкість в їх характері, але вона все ж таки є. Якщо вони відчувають себе загнаними в кут можуть стати занадто прямолінійними. Це нетерпіння і розчарування може привести їх до образ. Але так як вони обожнюю говорити, їх образи не тривають довго. Зазвичай вони завжди раді обговорити компроміс. Знак зодіаку рак, який народився у рік коня, – це дуже скритна особистість, яка ніколи не показує своїх справжніх почуттів. А вони у неї тонкі і глибокі. Чутлива натура, комплекси якої приховані за маскою видимої впевненості в собі.

Кінь рак виглядає спокійною, врівноваженою, знаючий і розбирається в багатьох областях. Але її настрій дуже хитливо, їй властиві перепади і бурхливі емоційні сплески. Правда, треба віддати належне її самовладання – дуже рідко хто здогадується про внутрішні протиріччя, настільки рак кінь уміє тримати себе в руках. Ці люди знають, як вести себе в суспільстві, як справити враження на оточуючих приємними манерами і переконливими промовами, як залучити інших у свої проекти. Самого ж раку кінь втягнути в якісь справи крім його волі практично неможливо. Він робить в житті тільки те, що йому подобається.

Жінки коні раки по своїй натурі менш авантюрні, ніж інші представники цього року. Їх не можна назвати особливо товариськими і легко захоплюються. Енергії і активності їм не позичати, переконувати соратників і партнерів вони вміють, а також добре знають, як змусити їх працювати в потрібному напрямку. Чоловіки коні раки хороші організатори, але як і всі представники роки коні часто не доводять розпочаті справи до кінця, втрачаючи по дорозі до них інтерес і перемикаючись на щось інше.


Залишити відгук