Овен Кінь — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Овен посилює гарячу бік Коня. Овни-Коні дуже заповзятливі, іноді агресивні і не терплять суперників. Більше інших Коней здатні бути вірними. Гарні в компанії. Кінь всім відома своїм працьовитим характером. Вона інтелектуальна, винахідлива і розумна. Так чоловіки і жінки, що народилися під знаком Овна-Кінь відрізняються дуже високою добросовісної природою. Ці люди, як правило проникливі, рішучі і наполегливі. У них є спокійна впевненість у собі.

Це поєднання дає розумних людей, які раді допомагати іншим, якщо вони можуть це зробити. Вони будуть щасливі на робочому місці, де їх будуть цінувати за зусилля. Вони не особливо звертають увагу на фінансову вигоду при виборі кар’єри, сама робота більш важлива для них. Ці люди легко набувають друзів і деколи їм важко знайти час для їх усіх. Це стосується і довгострокових особистих відносин.

Іноді цих людей звинувачують у нехтуванні своїми друзями, особливо якщо вони зустрічають людину з якою хотіли б провести залишок життя. Це робить їх дуже чудовими партнерами які будуть ласкаві, дуже любяще, поважні і неймовірно лояльні. У стосунках вони завжди готові до діалогу тому будь-які проблеми будуть вирішуватися швидко і не будуть накопичуватися як сніжний ком.

Сильна смуга незалежності проходить через всю особистість цієї людини. Тому коли вони думають про зв’язок з іншою людиною вони починають сумувати за свою свободу. Людині, яка захоче провести з ними життя слід захоплюватися індивідуальністю цих чоловіків і жінок, а не пригнічувати її. В сутності в особистих стосунках це такі люди які роблять що треба не чекаючи скарг. Слабкість цих людей у тому, що вони не дуже дружать з грошима. Вони не люблять грошової відповідальності. Вони схильні сварити грошима, але ця слабкість проходить з віком. Коли вони створюють сім’ю то поступово вчаться не так легковажно поводитися з грошима.

Стихія вогню, до якої належить знак зодіаку овен, дає кінь норовистий і практично некерований характер, що робить її досить складним індивідуумом. Особливо якщо людина овен з’явиться на світ в рік вогненної коні – такі люди носяться по життю, немов метеори, змінюючи напрям польоту і залишаючи яскраве світло в житті інших. Овни коні не відають страху і несуться вперед, змітаючи все, що попадеться на шляху.

Кінь овен не вміє чекати і завжди поспішає встигнути за своїми бажаннями, а вони у них змінюються досить часто. Тому їх життя – низка мінливих декорацій і мізансцен. Без руху вони не мислять свого існування. Розпочату справу перестає овна кінь цікавити через якийсь час, і вони з захопленням кидаються в інше, залишаючи таким чином, масу незавершених справ. Разом з тим треба віддати належне вмінню коні овна займатися кількома справами одночасно – і не аби як, а з притаманними цьому знаку спритністю, витонченістю і навіть блиском.

Зробити з жінки коні овна зразкову дружину (так само як і чоловіки коні овна), не вдасться нікому, вона не переносить ланцюгів і кайданів, але якщо знайде собі супутника під стать – такого ж безстрашного і темпераментного, який зуміє підкорити її і викликати довіру, буде вірна йому все життя, незалежно від того, пов’язані вони узами законного шлюбу чи ні.


Залишити відгук