Водолій Кінь — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Два непередбачуваних знака, поєднуючись, утворюють дуже ексцентричну, але талановиту Кінь. Вона дуже любить заводити нових друзів. Поєднання коли чоловік або жінка Кінь-Водолій це люди мрійливі і винахідливі, надійні. Це комбінація дає людей які вміють легко перемикати спосіб мислення, що б відповідати ситуації. За характером ці люди не люблять змін, але при цьому мають чудові навички адаптації.

Водолій-Кінь часом любить літати в хмарах, але вміє легко повертатися на землю при необхідності. Вони надзвичайно практичні і дуже незалежні тому в особистих стосунках може знадобитися чимало часу що б зблизитися з ними. В дружніх відносинах вони лояльні і завжди будуть давати чесний рада якщо ви його попросите. Одна з головних характеристик цих людей у тому, що вони постійно перебувають у пошуках правди. Вони інтелігенти і не люблять обман в будь-якій області життя.

Ці чоловіки і жінки дружні і працьовиті, мають дивовижне уяву, тому їх розмова сповнений нових ідей. Мають хороші навички вирішення проблем. Для вироблення життєвих рішень вони використовують весь свій інтелект. Вони прагнуть до успіху у всіх своїх починаннях, легко освоюють нові навички і можуть справлятися з кількома завданнями. В особистих стосунках вони зазвичай підтримують, вірні і терпимі.

З-за їх запеклої незалежності вони неохоче пов’язують себе серйозними стосунками. Однак якщо вони вирішуватись будуть вірними партнерами. Гроші та інші матеріальні блага не є для них занадто великою цінністю. Їм подобаються гарні речі, але вони не відчувають в них необхідність. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони часом перебирають на себе занадто багато і ви цьому випадку можуть проявляти істеричний характер. Що б подолати цю слабкість їх друзям варто нагадувати їм, що б вони трохи сповільнилися в своїх рішеннях.

У водолія коні на умі одні змагання. Життя для неї – постійні стрибки за призові місця. Кінь водолій визнає тільки перемогу, а тих, хто не допомагає їй у цьому, вона просто відкидає, не рахуючись ні з почуттями, ні з бажаннями оточуючих. Якщо ж з нею вдається знайти спільну мову, то вона найчастіше бере верх.

Водолій кінь дуже рухлива, енергійна, активна і життєрадісна. Захоплення, змінюють один одного зі швидкістю блискавки, різноманітні інтереси й нові ідеї – те, з чого складається її життя. Духовні пошуки і ідеалізм, властиві водолію, набувають у поєднанні з конем кілька неврівноважений характер і риси фанатизму. Ці люди готові багато чим пожертвувати заради туманних цілей і відомого тільки їм одним майбутнього.

Коні водолії, особливо чоловіки, бувають досить переконливі і знаходять прихильників, які поділяють їхні погляди, захоплення та теорії. Вони можуть навіть створювати нові вчення або напрямки, настільки велика їхня розумова активність. Але часто їм не вистачає організаційних навичок і розбираються у багатьох питаннях професіоналів. Якщо ж водолії коні знаходять підтримку подібних людей, їм вдається втілити свої ідеї в життя. Сексуально ці люди обдаровані вельми щедро, але багато жінок коні водолії сприймають близькі стосунки як арену для суперництва.


Залишити відгук