Діва Коза — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Ці Вівці – перфекціоністи, які люблять допомагати іншим. Можуть бути трохи занудливы у своїй критиці, але із самих добрих спонукань. Це найбільш інтелектуальні Вівці; їм потрібно працювати головою, щоб не занудьгувати. У давній китайській астрології Коза вважається знаком метушливим і особливим в манерах поведінки. Чоловіки і жінки Коза-Діва це люди організовані, спокійні і загалом позитивні особистості. Ці Діви все ще дуже вибагливі, але вони вміють зосередитися на амбіціях.

Діва-Коза хоче відчувати себе коханою і корисною, іноді може відчувати себе самотньою, особливо коли ви йдете з дому першим. Хоча це незалежні люди вони жадають безпеки, яка дає сім’я. Як правило, вони захоплюються і поважають батьків, самі є чудовими матерями і батьками.

Ці люди непогано вміють заробляти, щоб жити комфортно. Цим людям не дуже подобається конкуренція. Вони люблять завжди бути зайнятими і працювати над цілями яких вони бажають досягти. Їхнім партнерам необхідно бути новими завжди підтримувати і заохочувати їх мети. Вони завжди пам’ятають тих, хто надає їм підтримку і цінує їх, тому завжди погашають свою заборгованість» у повній мірі. Вони оптимістичні в життя, особливо якщо їм дають свободу і можливість радіти життю.

Ці люди вміють і знають як поводитися з грошима, тому є трохи скупими. Їм потрібно бачити реальну цінність речі перш ніж вони будуть зацікавлені в покупці. Часто вони бажають вивчити і зважити чи варто платити за що-небудь. Вони можуть бути щедрими, особливо якщо щось святкують. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони можуть говорити не думаючи про наслідки. Можуть іноді щось взбовтати, вони самі розуміють, що їхні слова могли засмутити когось і тому намагаються позбавлятися від цієї риси особистості.

Діва коза – дивовижне поєднання граціозності і сталості. Елегантна, вишукана і витончена зовні, коза знака зодіаку діва притягує до себе погляди багатьох. Однак вона буває надміру педантична і любить давати поради. Безумовно, її рекомендації з приводу зовнішнього вигляду або вибору одягу слід врахувати – у кози чудовий смак і вроджене почуття прекрасного.

Коза діва володіє незвичайним впертістю, але при цьому не впевнена в собі. Знайти спільну мову з нею буває непросто. Діва коза завжди прагне знайти для себе найкраще у всіх сферах життя, тому що не вміє зупинятися на тому, що має. Її постійні повороти в сторони можуть викликати нерозуміння партнерів, колег і близьких людей.

Коза діва жінка цікава і згорає від бажання спробувати і побачити щось нове, але при цьому стримується своїми високими ідеалами і міркуваннями моральності. Що стосується комфорту, діва коза вельми вимоглива, як будь-який інший представник цього року східного гороскопу. Коза діва в постійному пошуку, перебирає варіанти до нескінченності, але в підсумку може залишитися біля розбитого корита. Однак при наявності людини, який може їй допомогти і направити її діяльність по потрібному шляху, вона доб’ється успіху. Коник ж чоловіки кози діви – робота, що вимагає зібраності, ретельності, уваги і посидючості.


Залишити відгук