Телець Коза — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Такі Кози особливо гостро потребують сильної фінансової і фізичної захищеності. Вони обережні і ніколи не ризикують. Тельці-Вівці доброзичливі, але, якщо їх затиснути в кут, можуть вибухнути люттю і почати боротися. Люди народжений під знаком Вівці отримують її люб’язний характер і деякий неспокій. Так чоловіки і жінки Телець-Коза більш спокійні і самодостатні люди.

Вони зібрані у всьому, що б вони не робили. Як правило веселі та оптимістичні, і здається, що вони просто насолоджуються життям і живуть в ній досить легко. Це упевнені люди які відчувають себе у власній тарілці в будь-якій ситуації. Вони дивляться на речі неупереджено і з розумінням. Ці якості допомагають їм підтримувати високу ступінь гармонії в їх повсякденному житті і особистих відносинах.

Ці люди не дуже люблять напружену роботу і воліють сидячу діяльність. Вони добре покажуть себе там, де необхідно допомогти іншим людям. Цими людьми не рухають гроші, але вони люблять їх витрачати і будуть першими в черзі за покупками. У них є пристрасть до гарного одягу і тому вони можуть здаватися трохи легковажними у своїх витратах. Вони люблять виглядати елегантно і доглянуто.

Коли вони знаходять в інших людях споріднену душу стають милими і добрими. Навіть якщо вони надто незалежні і неоткрыты в почуттях, з часом ця самодостатність буде дещо зменшуватися. Ці люди ніколи не будуть повністю залежати від іншої людини. Вони вдумливі, уважні, вдячні і пристрасні в особистих відносинах, але часом можуть ухилятися від своїх зобов’язань.

Головна слабкість в особистості таких людей у тому, що вони схильні до нападів занепокоєння і ліні. Деякі з них стають надмірно схвильованими без особливих причин, інші лінивими, а треті не люблять відповідальності. Що б знизити рівень цих негативних якостей їм слід знижувати рівень свого стресу, наприклад краще висипатися.

Коза знака зодіаку телець відноситься до того типу людей, які прекрасно вміють розташовувати до себе. В її поведінці багато артистичності і благородства. Володіючи до того ж і почуттям гумору, телець коза настільки відкрита, що часом забуває про власну безпеку. Образити козу тільця легко, вона ранима і майже беззахисна. Знаючи про цю особливість, вона сторониться конфліктів, вважаючи за краще не доходити до крайнощів навіть в легкій і веселій спілкуванні. Телець коза любить спокій і затишок.

У роботі чоловік коза телець відрізняється сумлінністю, але люди цього знака не люблять відповідальних рішень. Це скоріше виконавець, ніж шеф, зате ідеальний як другий помічник, заступник. В особистому житті з жінок знака коза телець виходять дуже гарні дружини, чого, правда не сказати про чоловіків чоловіків того ж знака. Сексуально, втім, представники обох статей досить заможні.


Залишити відгук