Скорпіон Коза — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Скорпіон наділяє Козу великою силою волі і амбітністю. Чутливість у таких Кіз відходить на другий план. Скорпіони – Кози все так само непрактичні, але зате іноді їх осіняє мудрість і вони дуже обдаровані артистичним талантом. Типовий Скорпіон описується як дуже сексуальний і кокетливий символ. Наявність Кози в поєднанні дуже сильно заспокоює цей знак, робить їх більш емоційно відповідальними, більш романтичними. Вони дуже добре розуміють почуття і настрої інших людей.

Коза-Скорпіон це люди мають веселу вдачу і люблять знаходиться по близькості з тими хто любить поговорити. Вони мають дуже великий досвід у встановленні нових дружніх відносин. Ці люди мають розумне ставлення до грошей. В роботі вони будуть щасливі працюючи як поодинці так і в групі людей. Вільний час воліє проводити просто відпочивши будинку з книгою або фільмом.

Ці люди не люблять йти за життя поодинці і особисті відносини для них мають велике значення. Тому вони дуже уважні, тактовні і віддані. В іншій людині вони по достоїнству оцінять безпека, розуміння і тепло. На відміну від інших Скорпіонів це поєднання дає їм величезну кількість лояльності і вірності. У прийнятті своїх рішень вони використовують свою інтуїції, що іноді призводить до поспішність суджень.

Вони не зацікавлені у великій кількості відповідальності на роботі і, як правило, вибирають менш стресові професії. Їм подобається закінчити роботу і не думати про неї знову завтра. Вони будуть цінувати партнерів, які будуть згодні з їх ідеологією. Слабкість в особистості цих людей в тому, що часом вони повністю дезорганізовані або просто рідкісно ліниві. Вони терпіти не можуть критику або згадування їх недоліків. На щастя з віком їх слабкості зменшуються.

Це коза, наділена енергією і завзятістю знака зодіаку скорпіон. Це сильна особистість – ніяких млосних поглядів і подихів, ніяких нездійсненних мрій. Скорпіон коза націлений на успіх, визнання і високе суспільне становище і зазвичай домагається своїх цілей. Розуму козі скорпіону не займати, вміння використовувати інших у своїх цілях – теж. Єдине, що її завжди гальмує, – невміння поступатися, вона не визнає півзаходів, компромісів і примиренчества.

Скорпіон коза, будь то чоловік або жінка, – особистість, яка проявляється творчо в будь-якій області, який би не займалася. Коза скорпіон дуже привабливою для протилежної статі – поєднання знаків дає той вид лукавого зачарування, яке магнітом притягує шанувальників. Зазвичай ці люди з самого раннього дитинства до похилого віку оточені увагою, і їм буває важко зупинитися на одному партнері. Шлюб чоловіка і жінки кози скорпіони вступають не один раз, але найчастіше зрештою знаходять своє щастя.


Залишити відгук