Стрілець Коза — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

У таких Кіз достатньо впевненості в собі, щоб піклуватися про себе самостійно, не покладаючись на підтримку з боку. Вони більш авантюристичны і менш чутливі, ніж інші Кози. Коза в китайській астрології вважається символом доброти і спокою. Так чоловіки і жінки Стрілець-Коза це люди добрі і мирні. Це поєднання дарує людям тепле і уважне дотик до їх природі.

Коза-Стрілець зовні досить спокійні і сором’язливі люди, але по суті вони дуже емоційні і прекрасно адаптуються. Свою лагідність і м’якість вони можуть виявляти тільки спочатку. Ці люди прекрасно справляються з будь-якими ситуаціями, які можуть вирішувати будь-які проблеми терпляче, спокійно і методично.

Ці навики спокійного підходу до справи допомагає їм добре оцінювати ситуації та людей для прийняття рішень і планів. Цей тип людей які вітають різноманітність, однак це не заважає їм любити стабільність і рутину — це дозволяє їм працювати в дуже широкому діапазоні умов і місць.

Весь свій вільний час вони хочуть проводити зі своїми улюбленими людьми. Вони із задоволенням займають чимось не надто енергійним, як правило, зацікавлені в читанні, прослуховування музики або перегляду фільму. Ці чоловіки і жінки не дуже товариські, люблять ніч. В особистих стосунках вони відкриті і ласкаві. Вони як правило вибирають партнера який настільки ж демонстративний і пристрасний в любові. Ці Стрільці завжди пам’ятають дати і дні народження. Слабкість в особистості цих людей в тому, що часом вони занадто довірливі. Це може призводити до розчарувань.

Поєднання роки кози східного гороскопу і знака зодіаку стрільця дає особу відкриту і вельми оригінальну. Її розум зайнятий будівництвом всіляких теорій, які вона прагне втілити в життя. Мислення у стрільця кози ясне, струнке і часто нешаблонное. Люди знаку коза стрілець – це креативні працівники, їм можна доручити розробку проекту, вони завжди знайдуть нестандартне рішення, яке виявиться ефективним. Часто ці люди йдуть в політику чи інші сфери, де крутяться великі гроші, працювати за маленьку зарплатню, вони не стануть. Чоловіки кози стрільці схильні самі вибирати собі начальника з високопоставлених осіб, яким будуть служити вірно і віддано.

Важливо, що стрільці кози вміють вчасно зупинитися, поглянути на себе критично і виправити свої помилки. У цих людей набагато менше сумнівів у своїх силах і набагато більше прямоти – вони не стануть лукавити і шукати обхідних шляхів там, де можна все сказати і зробити безпосередньо.

Бажання дізнатися якомога більше, побачити нові місця і отримати «паливо» для своїх теорій часто робить їх непослідовними – стрільці кози можуть захоплюватися то одним, то іншим, але завжди оригінальні. Незважаючи на мінливість характеру, коза стрілець, особливо якщо це жінка, яка багато часу проводить з сім’єю і дуже прив’язана до своїх близьких, що робить представників цього знака непоганими подружжям.


Залишити відгук