Риби Коза — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Народжені під двома чутливими знаками, Риби-Вівці/Кози, мабуть, аж занадто чутливі. Їх емоції завжди відображають атмосферу оточення. Такі Вівці потребують стабільній основі у вигляді надійного будинку. Тоді вони можуть сповна проявити свою креативність на загальне благо. Коза в китайській астрології вважається символом щирості і мирного характеру. Поєднання коли чоловік або жінка Коза-Риби це люди зібрані і спокійні. Це вкрай розуміючі люди, практичні і терплячі, не схильні до паніки.

Риби-Коза це, як правило, щасливі люди які йдуть в загальному потоці. Вони люблять безпека дому та сім’ї, а їх співчутлива природа робити з них хороших опікунів. Вони не люблять переміщень і часто селяться біля своєї сім’ї. Вони не зацікавлені в самоті і воліють суєту і шум рідного дому. Вони хочуть мати двох або трьох дітей замість одного. Як партнер вони романтичні, неймовірно любяще і чуйний, рідко можуть бути звинувачені у нехтування почуттями свого партнера.

Це люди які виглядають розрослося й зріло, набагато старше свого віку. Вони можуть взяти на себе відповідальність вже в ранньому віці, легко і швидко адаптуються до нових обставин. Вони не люблять подорожей і зміни пейзажу. Іноді мають любов до садівництва оскільки захоплені красою і винахідливістю природи. Вони також люблять мистецтво і старі незвичайні речі, антикварні меблі.

Друзі дуже важливі для цих людей. На них зазвичай завжди можна покластися. З їхньою чуйністю вони дають корисні поради. Їм дуже підходить професія в якій вимагається розуміння людей. Це тонко врівноважені і досить товариські люди, що цінують своє приватне життя і дуже поважають інших людей. Їм можна довірити таємницю яка навряд чи коли-небудь стане пліток. Слабкість в особистості цих людей в їх зайвої довірливості. Вони можуть бути занадто м’якими. Життєвий досвід з часом змінює їх погляди.Чутливість кози знака зодіаку риби доходить деколи до сентиментальності, але тим не менш вона вміє виглядати в будь-якому випадку чарівно. Риби коза – це чудова суміш з мрійливості, містицизму, вдумливості, приправлена оригінальним способом мислення.

У кози риби є здатність інтуїтивно знаходити найкращі шляхи вирішення проблем та виходити зі скрутних ситуацій. Тим не менше люди подібного складу розуму можуть помилятися у своїх побудовах і поглядах і, не бажаючи того, обманювати інших, оскільки наділені здатністю притягувати до себе погляди і знаходити прихильників.

Але треба віддати належне козі рибам, якщо вона вирішила домогтися чогось, вона зазвичай не програє. Хоча для планомірного впровадження своїх ідей їй не вистачає солідності – вона часто приймається здійснювати безліч дрібних рухів, замість того, щоб спочатку придивитися і не витрачати час даремно. Але риби кози здатні вести закулісні ігри і діяти за ширмою або виконувати роль радник-консультанта з особливих питань.

Енергетично коза риби, будь то чоловік або жінка, швидше тепла, ніж гаряча, але дуже чутлива і романтична, що подобається партнерам. Коза риби вміє перетворити любовні відносини в гарний спектакль, де поєднуються мистецтво зваблювання, романтика і містика.


Залишити відгук