Ваги Коза — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Ваги надають Вівці додаткову витонченість. Ваги-Вівці люблять робити гарне враження і дуже піклуються про свою зовнішність. Погано переносять самотність і потребують постійної компанії відданих людей. Коза в китайській астрології описується як знак обережний і уважний. Вона має скромним, добре вихованим і вдумливим характером. Чоловіки і жінки Терези-Коза це дуже турботливі й уважні люди. Ці люди рішучі, а іноді навіть імпульсивні.

Це дуже симпатичні люди які дивлячись на життя з оптимізмом і проявляються живий інтерес до навколишнього світу. Вони спостережливі, розумні і іноді занадто чутливі. Ці люди товариські, ні відлюдники, вони можуть бути як з компанією, так і насолоджуватися тишею і спокоєм. Їм слід знайти роботу в якій потрібні навички тонкого спостереження, де можна використовувати їх турботу і увагу. В особистих стосунках вони виявляють дипломатію і шанобливе ставлення, що дозволяє їм досягти гармонії у відносинах.

Ці Ваги досить амбітні, вони будуть наполегливо працювати, що б отримати чого хочуть. Коза-Ваги люди нежадібні, у них, як правило, все добре з грошима і зазвичай не мають проблем зі складанням бюджету. Це хороші друзі і фантастичні слухачі, що створює міцний фундамент в дружніх і особистих стосунках. Це вірні друзі. Вони завжди захищають тих, кого люблять і про нього піклуються.

Ці люди добре вміють приймати рішення, оскільки схильні добре їх обмірковувати заздалегідь. Звичайно часом вони можуть щось зробити не подумавши, але це буває рідко. Зазвичай так вони надходять не з дуже важливими речами. Вони можуть бути дуже імпульсивні покупки, тому їм краще брати в магазин одного. Ці люди гарні в управлінні своїми грошима, а можуть і справа смітити грошима. Слабкість в особистості цих людей не тільки в їх імпульсивному поведінці але і в звичкою забувати про власні потреби піклуючись про чужих проблемах. Якщо вони беруть на себе дуже багато, то можуть на час вийти з рівноваги. З віком вони навчаться краще розставляти свої пріоритети.

Рік східного гороскопу коза і знак зодіаку терези – поєднання, яке дає людей, обдарованих у галузі художньої творчості, що мають рухому і тонку емоційну натуру і здатних маніпулювати іншими. Коза ваги трохи зарозуміла, кокетлива і собі на умі.

Терезам козі немає справи до оточуючих, в центрі її світу – вона сама, блискуча, повітряна і абсолютно вільна. Але для того, щоб відчувати себе такою, їй потрібні схвалення м захоплення інших, і вона вміло цього добивається. У її арсеналі безліч вивертів і хитрощів, як привернути увагу до себе, і справжні тактичні розробки, як це увагу утримувати.

Якщо ж хто-небудь намагається ігнорувати ваги козу, вона тут же впадає в смуток, депресію і перестає відчувати себе принцесою. Вона терпіти не може подібних станів, а тому намагається всіма силами уникати. І треба віддати їй належне, їй це вдається. Чоловіки і жінки знака коза ваги найчастіше освоюють різні галузі мистецтва, де намагаються застосувати свої численні таланти. Коза ваги в чоловічому чи жіночому обличчі малопридатна для сімейного життя,так як не відрізняється постійністю і вірністю партнеру.


Залишити відгук