Лев Коза — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Лев дарує Вівці настільки необхідне їй почуття міри. Леви-Вівці одночасно рішучі й чутливі. Це найхаризматичніші з усіх Овець, легко знаходять собі «групу підтримки». Чоловіки і жінки Лев-Коза є відмінною сумішшю розумних і чутливих якостей. Це люди енергійні і трохи менш агресивні, ніж інші Леви. Ця врівноваженість створює дуже розумних і відповідальних людей, які дуже сильно розумію почуття інших. Це скромний і добре вихований Лев, який добрий і щедро ділиться своїм часом і терпінням.

Коза-Лев здається набагато старше, ніж є насправді, все це з-за їх мудрих навичок і розуміння. Здається, що з раннього дитинства вони вчилися як ефективно взаємодіяти з іншими людьми. Вони мають дуже великий досвід в оцінці емоцій оточуючих. Це робить їх майже завжди успішними в залученні потрібних партнерів. Особисті стосунки вони сприймають дуже серйозно.

Так як вони дуже точно налаштовані на емоції інших людей, то часто оточені юрбами друзів. Ці люди надзвичайно сильно орієнтовані на сім’ю. Вони насолоджуються домашньою їжею, теплом сім’ї і друзями, а особливо зручністю їх власному ліжку. Вони ніколи не побажають займати робочі місця які зажадають поїздки на далекі відстані від дому.

Ці люди володіють високим ступенем гордості, їх самооцінка висока, і у них є труднощі з прийняттям відмови, розчарування або образи. Коли їх гордість стає потерпілої, то вони починають відчувати себе безпорадними і злими, починають вередувати. Вони як правило оптимістичні, і що б прийти в норму їм не потрібно багато часу. Однією з найсильніших сторін їх характеру в тому, що вони дуже розумні в тому, що вони роблять, але це може бути і їх слабкістю.

Слабкість в особистості такої людини в тому, що вони можуть бути занадто розумні і упускати моменти веселощів в житті. Якщо вони навчаться робити що-небудь незвичайне або захоплююче це допоможе їм розслабитися. Їм потрібно мати більше почуття гумору.

Лев коза може бути надто самовпевненим і переоцінювати свої можливості. Гордість і зарозумілість знака зодіаку лев тут з’єднуються з тремтливістю і ранимістю кози. Це поєднання робить людину вразливою і навіть образливим. Льву козі хочеться виглядати королем, а всередині він мучиться із-за невпевненості в собі.

Такі люди часто є перфекціоністами, вони прагнуть зробити все найкращим способом, і іноді левам козам це вдається, особливо в галузі мистецтва. Допомагає їм у цьому незадоволеність собою, яка штовхає їх на шлях вдосконалення.

Коза лев не дуже товариська для представників свого знака, вона, швидше, закрита і справляє враження людини загадки. Виглядає коза лев, особливо жінка, привабливо, інтригуюче. Артистично обдарована дуже високо, а ось сексуальної енергії їй іноді не вистачає. В сім’ї козу лева, в тому числі і чоловіка, більше приваблює людська теплота і участь, ніж секс, і вона дуже болісно реагує на критику або зауваження свого партнера.


Залишити відгук